Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

11.04.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün insanlara şans vermeyi deneyin. Bir yanlışın hatta belki de suçun, kimse sanık yapılmadan, mahkum edilmeden gerekli dersleri vermesi belki de daha mümkündür. Bugün bu sabrı olgunluğu gösterirseniz, en azından bir hayran kazanacaksınız. Kurtulmaktan umudu kestiğiniz iki sıkıntınızı hem de hiç çaba harcamadan üzerinizden atacaksınız.

Aşk:

Birini hoş bulmak suç değil. Bunu ona belli etmek de suç değil. Dün tanıştığınız ve etkilendiğiniz kişi sizi bu akşam yemeğe davet edebilir. Geçmişinizle ilgili takıntılarınızdan arınıp cesaretli davranırsanız özlediğiniz aşka doğru ilk adımınızı atmış olacaksınız.

İş:

Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Bir probleminiz var. Paylaşmamakla doğru yapıyorsunuz. Paylaşmanız durumunda işyerinizdeki konumunuz tartışılır hale gelebilir.

Para:

Çok bunaltıcı. Ama bu durum kalıcı görünmüyor. Hatta uzun ömürlü de görünmüyor. Bugün bir para tartışması, içinde siz olmadığınız halde, sizinde adınız anılarak büyüyor. Bu sıkıcı tartışmaya akşam olmadan siz de katılmak zorunda kalacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir yakınınıza baskı yapıyor, onu yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Çok iyi niyetli ve ona karşı sevgi yüklü olduğunuz için iyi bir şey yaptığınızı sanıyorsunuz. Baskı iyi bir şey değildir.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Diğer kişilerin görüşlerine veya olaylara vereceği destek ya da katkıya önem vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu kişilerin söylediklerini ciddiye almanız, neler yapacaklarını sizin söylemenizden daha fazla yol katletmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Güneş arasında oluşan görünüm, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak ve bu olayın bizim için önemini fark etmemize ön ayak olacaktır. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp, açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz. Özellikle akşam üstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira, o saatlere kadar Ay’ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gizli kalan konularla ilgili gündeminiz değişebilir. Bilemediğiniz olaylar yüzünden kontrol kaybı yaşayabileceğiniz zamanlar olabilir. Kendinizi endişelerinize fazla kaptırmamaya özen göstermelisiniz. Gün içinde planlarınız iptal olabilir. Akışa bırakmakta fayda var. Akşamüstüne doğru sorumluluklarında artış olabilir.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ayrıntılardan kurtulmak istemediğiniz için, olayların farklı yönlerini görmekten hoşlanıyorsunuz. Çevrenizle tartışmak yerine bildiğiniz konularda daha fazla bilgi sahibi olmayı yeğliyor, sessiz ve derinden gidiyorsunuz. Ailenizin teklifleri karşısında, işbirliği içine girmeniz mümkün. Geleneksel değilsiniz ama çevrenizi dinlemeyi seviyorsunuz.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sorumluluklarınız her zamankinden daha kolay yerine getirilir olacak. Bazı zor işlere talip olabilirsiniz. Dış dünyaya ait aldığınız görevler aile hayatınızı ihmal etmenize sebep olmasın. Varlığınız evinizde de önemli.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.