Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

11.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Meydana gelen olaylar sizi derinden etkileyebilir ve fikirlerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Aslında içinizden yükselen değişim arzuları sizi harekete geçirici olabilir. Fakat aniden değişen ve gelişen olaylar karşısında gerilim hissedebilirsiniz. Dikkatinizi yükseltin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Aklınız yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Aslında zihinsel faaliyetinizin hızlı olduğu bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Aceleci davranmayın.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün, duygularınızı bir kenara bırakmanız gerekebilir. Tarafsız bir bakış açısı ve yoğun dikkat gerektiren konularla uğraşmanız gerekebileceği için, duygularınız, iyimserliğiniz ve dürtüleriniz ikinci plana alınmalıdır.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Maddiyatla ilgili konuların ön plana çıkmaya başlayacağı bir döneme girmeniz olasıdır. Özellikle bütçe ile ilgili düzenlemeler planlayabilir, bununla ilgili olarak konuda uzman bir tanıdıktan yardım isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Jüpiter ve Venüs'ten aldığınız olumlu etkiler, maddesel anlamda size olumlu destekler vermektedir. Bugün, iş ilişkilerinizle ilgili her zamankinden daha fazla duygusal davranacaksınız. Haftanın tüm yoğunluğunu bu gün içinde tamamlamak gereğini duyabilir ve çalışma temponuzu daha da arttırabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizi yavaşlatan, eski verimi alamadığınız bazı iş, iş birliği, anlaşma, pazarlık ya da düzenleme veya planları gözden geçirmenize neden olabilecek gelişmeler yaşanabilir.

Düşük profil çizip, gözlemci olmalı ve olayları akışına bırakmalısınız. Sonuçlar özgür hissetmenizi sağlayacaktır. Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular bugün gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkileriniz de gizli kalan konular gün içinde sizi rahatsız edebilir. Kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar meydana gelebilir. Kolektif konularla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kendinizden çok karşınızdakine yöneleceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Biraz sosyalleşmeniz gerek. Kafanızı dağıtacak ne varsa yapın bugün. Bu bir sohbet, belki yanlız kalıp bir yerde bir kahve içmekte olsa yapmalısınız.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınızda enerjinizi en iyi şekilde aktarmanızı, yeni tanışmaları ve görüşmelerinizi destekleyen görünümler sözkonusu iken, bugün her alandaki görüşmelerinizde yeteneklerinizle takdir görebilirsiniz, ancak arkadaş çevrenizle ilgili sorunların gündeme gelebileceği bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanız yapılması gerekenlere takılı olabilir ya da içinizdeki boşluğu işlerinizde kendinizi ortaya koyarak kapatmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla olan ilişkileriniz giderek güçleniyor.