Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

11.09.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır sergileyeceksiniz. Bu arada sürpriz gelişmelerden rahatsız olabilirsiniz. Aslında meydana gelen olaylar sizi değişiklik yapmanız için zorluyor. Hatta radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Bu arada kendinize pek de uygun olmayan birine aşık olma ihtimaliniz var. Tedbirli olun ve skandallardan uzak durun.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Büyük düşünme isteğiniz, değişik şeylere sevgi duymaya başlamanızla bir araya gelip farklı alanlara yönelme ve bu alanlarda yeni uğraşlar edinme isteği doğurabilir. Şansınızı deneyin, hayatın keyifli bir yanını keşfedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki kişilerin, sunacağınız fikirlerden kolaylıkla etkileneceği bir gündesiniz. Zihninizdekileri paylaşmak için insanlarla bir araya gelme fırsatları yaratın. Düşünceleriniz, bir yön değişikliğini de getirebilirler.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kafanızda hangi konu olursa olsun veya hangi alanlarda yapılması gereken planlar, programlar veya işler varsa, dikkatle ele almanız ve bir şekle sokmanız gerekiyor.

Harekete geçmeden önce, biraz rahatlamaya çalışmalısınız. Ýstikrarsız kişilerden uzak durun. Sizi yanlış yönlendiren kişilere dikkat etmeniz durumunda olumlu anlaşmalar yapabilirsiniz. Tehlikeli veya riskli yerlerde dolaşmak veya seyahat etmek için uygun zamanlarda değilsiniz. Faydalı iş birlikleri ya da ortaklıklar da gündem de. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı veya yönlendirici konuşmalar yapan kişiler, yalanlar ve sırlar, özellikle üzerinde uzlaşılması gereken konularda ve pazarlıklar esnasında bizi zorlayabilir. Uzlaşmaya yanaşmayan kişiler veya uzlaşmak zor olabilir. Fikir çatışmalarına girmemek en iyisi. Ancak, Aslan burcundaki Ay’ın olumlu açıları, hoş ve beklenmedik gelişmeleri de gündemimize taşıyabilir. Sürprizler söz konusu olabilir. Farklı şeyler deneyebilir veya alışılmadık uğraş ve aktiviteler içerisine girebiliriz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde işlerinizde endişe duyduğunuz konular ön plana çıkabilir. Sabırlı olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla kabullenir olabilirsiniz. Sizi yıpratan konular gündeme gelebilir. İlerleyen saatlerde kendinizi için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki durumlardan dolayı engellendiğinizi hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Kalbi boş Oğlak’lar karşı cinsin beğenileri ile güne başlayacak. Bu enerji gün boyu sürecek. Genel olarak uzun süren ilişkilerinizde zorlanmalar ve kırıcı durumlar var. PARA: Bugün sizleri mali açıdan hiç kimse alt edemez. Zeki oluşunuz paranızın üzerine bir kat daha para katacağınız anlamına geliyor. Ama harcamalara dikkat edin. SAĞLIK: Hiddet ve sinir size yaramıyor. Kalp atışlarınız aniden yükseliyor.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ortaklaşa harcamalar ve giderler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Ailenizden aldığınız destekler ve yardımlarla, önünüzü rahat göreceksiniz. Korkularınızı geride bırakacaksınız.