Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

12.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Fakat duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Özellikle gün içinde karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeseniz iyi olacak. Hırslı ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmayın ve sabırlı olun. Çünkü gelişmeler sizin beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir. Veya daha önce hesaplamadığınız durumlar ortaya çıkabilir. Sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almanız mümkün. Veya olabileceklerden daha fazla beklentileriniz olabilir. Fakat saygı duyduğunuz kişilere danışabilirsiniz ve onların tavsiyesini alabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Yaşamın eğlenceli taraflarına çekilebilirsiniz. Sosyal ortamlarda aşk fırsatları, aile içinde çocuklarla güzel ilişkiler, hobilerle daha çok ilgilenme şansı günün ana konuları arasında sayılabilirler.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İşle bağlantılı sosyal hayatınızın oldukça renkli geçeceği bir günde olabilirsiniz. Kalabalık insan grupları arasına karışmanız söz konusu olabilir. Kendinizden ve işinizden bahsedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal gerilimleriniz çok fazla. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın istekleri baskın olduğu zaman, kendinizi kıskaç içinde hissediyorsunuz. Sezgilerinizi önemli ölçüde kullandığınız için, kaşınızdaki kişinin değerlendirmesini yaparken, farklı yöntemler kullanıyorsunuz. Kilo probleminiz varsa dikkatli olmalısınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Başkalarının dramatik anıları ya da davranışları günün atmosferini bozabilir. Kendi hayatınıza ve ihtiyaçlarınıza odaklanmanızda fayda var.

Farklı dürtülerle hareket eden kişilerden uzak durun. Gerçekleri öğrenmenizi sağlayacak sorular sorarak buna göre hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne ikili ilişkiler açısından olumlu başlıyoruz. Önemli görüşmeler yapmamız gerekiyorsa, erken saatlere almakta fayda var. Öğle saatleri civarında Jüpiterin olumsuz görünümü ise, abartılı tavırları, kibir, ukalalık, konuşmalarda aşırılıklara kaçma ya da aşırı harcama v.b türünde durumları akla getiriyor. Altından kalkamayacağımız işlere talip olmamamızda fayda var ya da istek ve hayallerimizin uygulanabilir olmasına dikkat edelim. Akşam saatlerinde ise, dilin kemiği yok, dolayısıyla, ilişkilere zarar vermemek için kelimeleri dikkatli seçmekte veya aşırı yeme içme türünde faaliyetlere karşı tedbir almakta fayda var. Zira, abartabileceğimiz saatlerde olacağız. Gece saatlerinde ortaya çıkabilecek, engellenmişlik hissi ya da önemli pozisyondaki kişilerin üzerimizde yaratabileceği baskı ve sınırlamalar keyifli geçen günün nazar boncuğu olabilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ihmal ettiğiniz şeylerle ilgilenmek ve kendinize çeki düzen vermek için oldukça uygun. Ancak sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Silah... Fikirlerinizi her insana aşılamaya çalışıyorsunuz. Ancak sizin doğrularınız onlara göre yanlış görünebilir. Israrcı olmayın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi hem ikili ilişkiler hem de iş hayatınızda ön planda ve hırslı bir enerji ile ifade ederken, ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler ve stresten uzak durmalı, her konuda öne çıkıp, her işi halletmeye çalışmamalı ve gereksiz yükler edinmemelisiniz. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çalışma ortamınızın hareketliliği sizi zorlasa da siz çalışmak için doğmuşsunuz. Uğraşmanız gereken birden fazla konu olabilir. Sevdiğinizle yapacağınız konuşmalardan güç alabilirsiniz.11 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUAşk hayatınız kişisel hayatınız üzerinde olumlu etkiler yaratıyor. Bu da sevdiğiniz insanın sizi birçok konuda desteklediği anlamına geliyor. Partnerinizle aranızda sorun oluşturan, inatlaştığınız konuları bugün devreye sokmamaya çalışın.10 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUAşk hayatınızda tutkulu ve inatçı bir âşıksınız. Duygularınızı harekete geçiren, sevdiğiniz insanla anlaşacağınız güzel bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki mücadelelere çok takılmayın. Para harcamalarınız sizi mutlu edecek.9 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUİletişime dayalı işlerinizde yaratıcılığınız size yeni tarz işler sunacak. Kendinizi çevreniz ve ortaklıklarınız konusunda oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Amacınıza hizmet eden işlerin peşinden gidin.