Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

12.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Meydana gelen olaylar sizi derinden etkileyebilir ve fikirlerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Aslında içinizden yükselen değişim arzuları sizi harekete geçirici olabilir. Fakat aniden değişen ve gelişen olaylar karşısında gerilim hissedebilirsiniz. Dikkatinizi yükseltin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Aklınız yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Aslında zihinsel faaliyetinizin hızlı olduğu bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Aceleci davranmayın.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

İleriki günlerde yapılacak bir seyahatin planlanması gündeme gelebilir. Bazı seyahat acenteleri ile görüşmeniz, seyahatte olacağınız dönemde yapmanız beklenen işlerin ertelenmesiyle ilgili ayarlamalar yapmanız mümkün olabilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yurtdışı ile ilgili planlar hazırlayabilir, var olanların üzerinden bir kez daha geçebilirsiniz. Kariyerinizde yeni atılımlarla gelecek olan bir ilerleme süreci, önümüzdeki günlerde uygulamaya konacak böylesi planlarla başlayabilir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eğitim, medya, halkla ilişkiler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler başlıklarında türlü fırsat ve olanakla karşılaşabileceğiniz bir yıllık süreç başlıyor. Bol bol seyahat edebilir, yeni şeyler öğrenebilir, yeni kurslara başlayab

Medya ve yayıncılıkla ilgili sektörlerde çalışanlar için güzel bir yıl olabilir. Bu yıl edineceğiniz bilgiler veya tanışacağınız kişiler ileride iş hayatınızda size fayda sağlayabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün burç değiştirerek Başak burcuna geçen ve önümüzdeki bir yıl boyunca bu burçta kalacak olan bereket, bolluk ve şans gezegeni Jüpiter başta Başak burçları olmak üzere tüm burçları farklı alanlarda koruma altına alacak veya şanslar dağıtacak. Başak burçları son 12 yılın en şanslı dönemine adım atıyorlar. Bu konunun detaylarını Pazar yazımda geniş şekilde ele almıştım. Bugün genel hatlarıyla burç yorumlarında tekrar okuyabilirsiniz. Bugün itibariyle ise, öğle saatleri biraz gergin görünüyor, uzaşmacı olmaya çalışmakta veya belli belirsiz bir stres hissedilirse geçici olduğunu bilmekte fayda var. Aile ve ülke başlıklı konular mücadele alanlarımız olabilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İletişimden kaynaklanan sıkıntılara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Denge ve uyum arayışında olacağınız zamanlar var. Gizli düşmanlardan gelen etkilere açık bir gündesiniz. Kolektif konular daha fazla ilgilinizi çekebilir. Güncel olaylarla ilgilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ciddi rekabetle karşı karşıya kalacaksınız. Özellikle duygusal dünyanızı başkaları yönetmeye çalışacak. Partnerinizle aranızda gerginlik başlayacağı gün de denilebilir. Bugün kuralcı yönünüzü yok etmelisiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde başarı ve şansınız yüksek olacak.