Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

13.04.2016 tarihli Oğlak burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanacaksınız ve hassasiyetiniz yüksek olacak. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve eski projelerinizi hatırlatacak. Kafanız karışık olsa bile iyimser ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak ve sevdiğiniz ile birlikte keyifli programlar yapacaksınız. Bu arada aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Mistikler ve ölüm ötesini araştıran kişiler ilginizi çekebilir. Fakat marjinal kişiler ile ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Etkileyici kişilere aşık olabilirsiniz ve kendinizi yenilemek için derinden yükselen arzular duyabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Tutucu bakış açısıyla çözemediğiniz problemleri daha farklı bir pencereden izlemenizi sağlayacaklarına inanıp bazı arkadaşlarınızla dertleşebilirsiniz. Size bazı çözüm önerilerinde bulunabilir, hatta bunları uygulamaya ikna edebilirler.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün daha yenilikçi bir yapıya bürünebilirsiniz. Kendi alanınız dışındaki gelişmeleri araştırabilir, yöntemlerinize faydalı olacağını umarak detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. Bu etkiyi değerlendirin. Daha etkin çalışmanız mümkün olacaktır.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ani çıkışlarınız olabilir. Kontrolünüzü elden bırakmayın. Ticari konularda daha sağlam sonuçlar elde etmek için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün aldığınız kararları tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İlişkinizde veya aile içerisinde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Biraz gergin geçebilir gününüz. Ama zaman geçtikçe her şey yoluna girecek.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, eşinizle geçici güven sorunları yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında seyahatler ve iletişim konusunda daha rahat olacağınız için, önemli paylaşımlarınızı 17.00 sonrasına ertelemeniz faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün evinizde büyük bir parti verebilirsiniz, misafir ağırlayabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızdaki bağlar kuvvetli olabilir. İletişimsel işlerinizde yaratıcılığınızı kullanın.