Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

14.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve sabah saatlerinde sorumluluklarınızı yerine getirmek için çalışacaksınız. Yapmanız gereken işleri fazla zorlanmadan yapacaksınız ve hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Böylece kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. Öğleden sonra karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir. Ayrıca hayal gücünüzü harekete geçiren konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız olaylar ve kişiler size ilham verebilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bir arkadaşınızdan davet almanız ve bu kişiyi ziyaret etmek için kısa bir yolculuk yapmanız günün konularından olabilir. Dinlendirici ve eğlenceli bir zaman geçirmeniz mümkündür.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir arkadaşınızdan davet almanız ve bu kişiyi ziyaret etmek için kısa bir yolculuk yapmanız günün konularından olabilir. Dinlendirici ve eğlenceli bir zaman geçirmeniz mümkündür.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Beklenmedik olumlu finansal gelişmeler olabilir, ummadığınız şekilde şanslı anlarla karşılaşabiliriniz. Günlük yaşamınızda karşı karşıya kalacağınız sorunlarda sezgilerinizin büyük yardımını göreceksiniz. Bu dönemde sevecen ve yardımsever yapınız ön planda olacak. Tüm cesaretinizle hedeflerinize yürüyeceksiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul konularını ilgilendiren başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir.

Olası ani durumlar yeni ve keyifli çözümlerin ard arda gelmesi anlamına geleceği için, uzun zamandır kafanızı kurcalayan konuları netleştirebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kısmen gergin etkiler devredeydi veya şanssızlıklar yaşanabilir, ama gün içerisinde alışılmadık deneyimlere açık, yenilikler ihtiva eden ve heyecan verici saatlerde olacağız. Neptün faktörü öğle saatlerine kadar kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren ve yarın gün boyu ise, otorite konumundaki kişilerle(yönetici, baba, öğretmen v.b) ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir, bu kişilerle ilişkileri yenileyebilir veya bu kişilerle ilgili sürpriz haberler alabiliriz. Yaratıcılığımız ve alışılmadık şeyler deneme isteğimiz yaşam motivasyunumuzu da arttıracaktır birkaç gün boyunca. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş yerinizde beraber çalıştığınız insanlarla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Sağlıkla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız, kendinize daha fazla özen göstermeye çalışın. Sorumluluklarınızla ilgili yoran yıpratan konular olabilir, endişelerinizi göz ardı etmeyin. Akşam saatleri arkadaşlarınızla birlikte program yapmak için uygun zamanlar var.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş yerinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız sizi panik hale sokmuş. Ekonomik kısıtlamalarınıza dikkat etmelisiniz. Sevdiklerinize güven duymayı öğrenmelisiniz. Onlar sizin için çabalıyor. Bunu boşa çıkartmayın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konularda muazzam olumlu destekler alırken, kariyerinizi ilgilendiren konularda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, iş hayatınızda istediğiniz sonuçları çok daha rahat elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızdaki görüşmelerinizden keyifle ayrılabileceğiniz bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda güzel gelişmeler içindesiniz. Hayata esnek yaklaşımınız parasal konularda güzel kararlar almanıza neden olabilir. Yanlış yapmaya ve aldanmalara açık olacaksınız.