Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

15.04.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

İlerleyen saatlerde kendinizi, sizi doğrudan ilgilendirmeyen bir problemin ortasında bulacak ve soğukkanlılığınız sayesinde, bu problemi daha doğmadan önleyeceksiniz. Bu davranışınız, size yönelik bazı önyargıları değiştirebilir. Akşama doğru işinizle ilgili alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu haber, bir kutlama nedeni de olabilir.

Aşk:

Farklı çevrelerde bulunmak zorunda oluşunuz yakınlığınızı olumsuz etkiliyor. Bugün küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ondan hızla uzaklaştığınızı hissediyor, biraz karamsarca düşünüyorsunuz.

İş:

Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak, bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor. Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık, sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.

Para:

Küçük birikiminizin verdiği güvensizlik, tasarruf konularında attığınız adımları hızlandırmanıza neden olabilir. Bugün büyük bir alış veriş planı yapabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Maddi koşullar, kendinizle ilgili bazı niyetlerinizi erteletebilir.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aslında genelde iş ilişkileriniz açısından olumlu bir sürece giriş yaptınız, bugünlerde, kontrolünüz dışındaki gelişmeler, çalışma arkadaşlarınız veya iş birliklerinizle ilişkilerde sıkıntı yaratabilir, dikkat! Sadece biraz beklemelisiniz. Haftaya olaylar şekillenmeye başlar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizdeki sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için bir yerlere gitmek size iyi gelecektir. Gizli kalmış konular gündeminizi etkileyebilir. Bu konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. Finansal hareketlenmeler söz konusu.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla sıkı bağlar içinde olmanıza rağmen, çoğu kez düşüncelerinizi anlamakta güçlük çekiyorlar. Onları aramak ve görüşmek sizi mutlu edecek. Duygusal ilişkilerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeniden düzenlemek isteyebilir, bazı arkadaşlarınızla fikir alış verişlerin olacağı kazançlı günlerinizden biri.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında dikkatiniz dağınık. Okuduğunuzu anladığınızdan, duyduğunuzu doğru yorumladığınızdan ve neye imza attığınızdan emin olun. Randevularda karışıklık söz konusu olabilir. Akşam saatleri ise netlik hakim olacak.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.