Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

16.03.2016 tarihli Oğlak burcu yorumu

Sizin istekleriniz ile ortaya çıkanlar çok farklı olabilir. Fakat sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Ayrıca gerilim yüzünden sağlık sorunları olabilir. En iyisi dışarı çıkın ve hiçbir şey yapamıyorsanız, yürüyüş yapın. Spor yapmak ve seyahate çıkmak sizin için rahatlatıcı olacak. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hayal gücünüz yükselecek. Sezgilerinize güvenin ve olaylara iyimser açıdan bakın. Akşama doğru karşılaşacağınız kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bakış açınız değişebilir. Böylece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizde bugün oluşmaya başlayacak olan şartlar, bazı faydalar sağlamanızı mümkün kılabilirler. Eğer doğru hareket şekillerini benimseyebilirseniz, şartlarınızda önemli gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Kariyerinizin önem kazanacağı bir dönem geçirebilirsiniz. Gelen günlerin gelişmeleri, sizi memnun etmenin yanında, karşılaştığınız engelleri aşmanızda büyük birer yardım olabilirler.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki değişiklikle gündeme gelebilir. Ticari konularda farklı deneyimler içinde olabilirsiniz. Zihinsel karışıklıklar olabilir. Yakın çevrenizle ilgili iş yükleri çoğalabilir. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çok çalışabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda aldanmalar olabilir. Konuları daha fazla detaylandırmanızda fayda var.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Silah... Fikirlerinizi her insana aşılamaya çalışıyorsunuz. Ancak sizin doğrularınız onlara göre yanlış görünebilir. Israrcı olmayın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişimsel işlerinizde kadersel etkilere açıksınız. Yakın çevrenizde olup bitenlere müdahaleniz olmayacak. Duygusal yönden coşkulusunuz. Kimsenin sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.