Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

16.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Bu arada hırslı ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz detaylar dikkatinizi çekebilir ve şanssızlık olarak yorumladığınız durumların içindeki fırsatları anlayacak duruma gelebilirsiniz. Şimdilik olayların gelişmesini bekleyin ve sorunları büyütmekten kaçının. Yabancılar ve farklı çevreler ilginizi çekebilir fakat öte yandan rahatsızlık duyabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz konulara daha farklı açılardan bakmayı başarabilirseniz, fırsatları anlayacaksınız.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Aile bireylerinizin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgileneceğiniz bir gün olabilir. Özellikle günlük ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan yaşlılar için ufak tefek tamirat veya alışverişler yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlar, işleriniz veya kurgulamakta olduğunuz planlarla ilgili olarak yeni bakış açıları kazanmanıza da yardımcı olabilirler.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal paylaşımlarınızda eksiklikler yaşıyorsunuz. Bugün yönlendirilmeye karşı tepki oluşturabilirsiniz. Siz kendi isteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman mutlu olan bir yapıya sahipsiniz. Yakın dostlarınızdan gelen ani telefonlar, akşam saatlerinde sizi harekete geçirecek. Ailenizin gizli desteklerine ihtiyacınız var.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli ilişki veya iş birliklerinin yarar ve zarar tabloları netleşmeye başlayabilir.

Dolayısıyla, bazı konuların üzerine giderek mi yoksa uzlaşarak mı daha fazla şey kazanacağınızı düşünebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yeni sorumluluklar almanız gerekebilir. Karşınızdakilerle ilişkinizde kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi göstermekten çekinmeyeceğiniz zamanlar olabilir. İlerleyen zamanlarda çalışma koşullarınız ağırlaşabilir. Yapacağınız programa sadık kalmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

UMURSAMAZ davranmaktan vazgeçin. Sevmediğiniz insanları dahi hor görmeyin. Son derece merhametli ve anlayışlı olmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde yakın çevreniz ve sevdiklerinizle keyifli görüşmeler yapabileceğiniz, yapacağınız görüşmelerde beklediğiniz haberleri alabileceğiniz, sosyal ortamlarda yer alarak hareketli bir gün geçireceğiniz bir zaman dilimi sözkonusu iken, partnerinizle paylaşmak istediğiniz bir konu varsa bunu bugün paylaşmanız daha faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda devam eden gerilim pasif direnişe veya güç kurma isteğine yönlendirebilir. İlişkinizde değişmesi gerekenler üzerine odaklanın. Kendinize yönelik duygularınız ağır basacak.