Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

18.04.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Yakın çevrenizde, kimi coşkularınızı paylaşmayı isteyen birinin farkında değil gibisiniz. Bununla ilgili gizli sitemler alabilirsiniz. Akşam saatlerindeki yeni bir tanışma, size çok ilginç bir arkadaşlık sunabilir. Bu ilişkiyi kalıcılaştırmak isteyeceksiniz. Çözülmesi gerekli olan birtakım problemleri, anlaşılır nedenlerle ileriye ertelemeniz, önümüzdeki günleri biraz sorunlu yaşamanıza neden olabilir

Aşk:

Canlı, hayat dolu kişiliğiniz, fazla planlı, programlı ilişkilere uyum göstermekte zorlanabiliyor. Aşkta mantığı fazla benimsemeyen görüşleriniz, bugünlerde yine tartışmaların nedeni olabilir.

İş:

Çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizle de başarı elde ediyorsunuz. Çok belirleyici olmayan bazı desteklerle düşüş gösteren iş hacminizi, yine belli seviyelere getireceksiniz.

Para:

Şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak boyutlarda değil. Ama kazancınızı arttırma çabalarınıza hız vereceksiniz. Sağlam kişilerle kuracağınız diyalogların arkasından belli planlar gelebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yanıltıcı haberlerin yönlendirmesine girmemeye çalışın. Bu nedenle umudunuzu yitirdiğiniz bir çözümsüzlük, bu günlerde değişik boyutlar kazanabilir. Üzerine gitmelisiniz.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gökyüzünün konumu sizi hiç hesapta olmayan bir pozisyona düşürebilir. Şaşırtıcı gelişmelere açık birkaç günün içindesiniz. Bazı düzenleme, plan ya da anlaşmaları tamamen gözden çıkartmadan önce sakinliğinizi koruyarak karar vermeniz gereken iki günlük zaman dilimindesiniz.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eviniz ve ailenizle daha çok şey yapabilirsiniz. Bugünü evdeki değişikliklere ayırmak uygun olacak.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aile içinde ya da yuvanız ile alakalı bir takım değişiklikler sizi yeni riskler almaya itebilir. Hem maddi anlamda hem de iç dünyanızdaki dengeleri korumanız ve sevdiklerimizle aranızdaki ilişkileri doğru yönetmeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.