Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

19.01.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz bir biçimde düşünebilir ve çok ilginç yorumlar yapabilirsiniz. Skandallardan uzak durmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özgür olmak isterken çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Fakat yine de hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve temkinli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve özellikle korkuların yarattığı baskı ile iradeniz gelişecek ve kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.
 

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Özel ilişkilerinizde son derece neşeli bir hava estirebilirsiniz. Yine de, insanları kendi beklentilerinize odaklanmaya zorlamanız da gündeme gelebilir. Bunu engelleyin, keyifli ortamın tadını çıkarın.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Özel ilişkilerinizde son derece neşeli bir hava estirebilirsiniz. Yine de, insanları kendi beklentilerinize odaklanmaya zorlamanız da gündeme gelebilir. Bunu engelleyin, keyifli ortamın tadını çıkarın.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ortaya çıkan durumların üstesinden gelebilmek için daha planlı davranmanız gerekebilir. Planlı olunması durumunda gerekli değişiklikleri yapabilir veya doğru yola sapabilirsiniz. Ancak gereken cevapları almak için ortamı zorlamanız gerekebilir.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Sorumluluğunu aldığınız işlerde beklemeler olabilir. Gün içinde yaşadığınız sıkıntılı durumlar sizi depresif ruh haline sokabilir, öngörülü davranmakta fayda var. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi güvende hissedeceğiniz yerlerde olmak size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Ay'ın burcunuzda bulunması ,sizi daha da hassas yapıyor. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bireysel hırslarınızı ön plana çıkar ırsanız ikili ilişkileriniz yıpranacak bugün. Çok fazla talepkar olduğunuzu düşünebilir insanlar. Hayır cevabını, kişisel özürleri görmezden gelmeyin. İnsan faktörü her şeyin önünde olsun.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Yorum arşivi