Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

20.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler yapacaksınız. Bu arada karşılaştığınız ani değişiklikler rahatsız olabilirsiniz. Ayrıca bildiğiniz ve güvendiğiniz durumun değiştiğini düşünebilirsiniz ve bunun rahatsızlığını hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve zorluklar ile başa çıkabilecek gücü içinizde hissediyorsunuz. Sabırlı ve kararlı tutumunuz ile güçlü kişileri etkileyeceksiniz ve beklediğiniz desteği alacaksınız. Ayrıca erkek akraba ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Aile bireylerinizin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgileneceğiniz bir gün olabilir. Özellikle günlük ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan yaşlılar için ufak tefek tamirat veya alışverişler yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlar, işleriniz veya kurgulamakta olduğunuz planlarla ilgili olarak yeni bakış açıları kazanmanıza da yardımcı olabilirler.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsanız, atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Çevrenize karşı sorumluluk bilinci içinde olacaksınız. Babanızla ilgili aktiviteleriniz önem kazanacak.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek maddi veya manevi destek sizi şaşırtabilir. Sorgulayıcı olmak yerine, onay vermek ve kabul etmek sizin için daha doğru olacaktır.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar geç öğle saatlerine kadar gerilimler veya aksilikler yaşanma olasılığı olsa bile, sevgi temalı ya da her tür ikili ilişkilerde yeni bir şans yakalanabilecek, ilişkilerde ani hoşluklara, ani karşılaşmalara veya ilk görüşte aşk türünde olaylara açık(uzun süreli olmasa bile) ya da geçmiş paylaşımlarımız olan kişilerle bir araya gelebileceğimiz birkaç günün içerisindeyiz. Venüs Uranüs arasında meydana gelen olumlu görünüm, aynı zamanda estetik veya yaratıcılık gerektiren iş, proje veya konularda da daha olumlu sonuçlar elde edebileceğimiz günlerde olduğumuzu gösteriyor. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda yeni fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmanız gerekebilir. İşleriniz istediği gibi gitmediğinden sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. Kararsız kalmamaya özen göstermelisiniz. Üstleriniz ile iletişiminize dikkat edin. Hedeflerinize ulaşabilmeniz için kendinizi olduğunuzdan farklı göstermeyin. Akışta kalın.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kalbi boş olanlar yeni aşka asla yer açmamalı. Önünüzü göremiyorsunuz. Aşk konusunda ciddiye aldığınız sıkıntılar sebebi ile işinizde çok fazla verimli olduğunuz düşünülemez.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinize ve ailenize zaman ayırabileceğiniz, evinizle ilgili işlerinizi tamamlayabileceğiniz pozitif bir süreç sözkonusu iken, ilişkilerinizde duygularınızı hemen paylaşmak yerine daha sakin ve tutarlı yaklaşımlarda bulunmayı tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün aile hayatınızda oldukça farklı bir gün yaşayabilirsiniz. Parasal konularda esnek olacaksınız. Heyecanınız had safhada olabilir. İş alanlarınızda duygularınızı saklamaktan kaçının.