Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.03.22 tarihli Oğlak burcu yorumu

Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Olaylar karşısında fazlaca etkilenmeye yatkınsınız ve olaylara duygusal tepkiler verebilirsiniz. Davranışlarınızda ve duygularınızda değişimler olabilir ve bunları çevrenize yansıtacaksınız. Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ufak tefek gergin durumları doğru yönetmeli bugüne değil, geleceğe odaklanmalısınız. Ani tepkiler vermekten, tartışmalı ortamlardan ve riskli hareketlerden kaçının. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde ailevi işler ve yorucu olabilecek koşullar doğmuş olsa da, öğleden sonra hayatın güzel ve keyifli yönlerine çok açıksınız. Aşk hayatınızı canlandırabilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Anne babalar çocuğunuzla birlikte yapacağınız aktiviteler için ideal bir gün. Zamanla yarışmayacağınız, birlikte yapılanların doya doya tadına varacağınız bir gün olsun. Onun da buna ihtiyacı olabilir. Sözlerinize değer veriyor.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.