Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.04.22 tarihli Oğlak burcu yorumu

Yeni iş projelerinde biraz zorluk çekecek olan Aslanlar Şubat ayına müthiş bir enerji ve moralle girecekler. Hayatlarındaki düzen gitgide sağlamlaşacak. Bugünlerde Aslanlar her açıdan yeniliklerle karşılaşabilirler. Aşk, kariyer ve mali durumlarda karşılaşacakları bu yenilikler onları düşünmeye itecek. Ama acele etmeklerine hiç gerek yok. Bir Aslanı en çok yoran şey, ani kararlardır.

Aşk:

Özellikle Aslan burcu kadınlarının bu hafta riske girmeye niyetleri yok. Haftanın sonlarına doğru sevdiğiniz kişiyle küçük bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sevdiğinizle geçireceğiniz baş başa saatler size zindelik verebilir.

İş:

Özellikle sabah saatlerini değerlendirmekte sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bir iş arkadaşınız hafta sonunda sizinle ilginç bir görüşme yapacak. Size bir takım gizli fikirlerinden söz edecek ve sizin de fikrinizi almak isteyecek.

Para:

Bu hafta içinizdeki çılgınca para harcama isteğini dizginlemek zorunda kalıyorsunuz. Çünkü önünüzde görünen oldukça uzun bir sure için hedefleriniz var. Paranızı çarçur etmek ve geçen zamanlarda yaşadığınız sıkıntıları çekmek istemiyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Zaten bütün zorlukların üstesinden gelecek enerjiye sahipsiniz. Sağlığınıza da özen gösterdiğiniz takdirde, huzurlu ve verimli günler sizi bekliyor.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Rutinin ve sizi sınırlayan şeylerin dışına çıkmak isteyeceğiniz ve zincirlerinizi kırıp cesaretle ileri atılacağınız günlerdesiniz. Olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İş arkadaşlarınızla birlikte sorumluluklarınızı yerine getirebilmek için günü planlayabilirsiniz. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Zihinsel yoğunluğun fazla olduğu zamanlar söz konusu. Akşam saatlerinde duygusal karmaşa yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi yenileme ihtiyacı içinde olacaksınız. Fakat geleneksel yapınızı zorlayacak davranış biçimlerini seçtiğiniz için, başarınız gecikebilir. Bugün, detaylar ve küçük ayrıntılar önemli olacaktır. Kendinizi aşan düşünceleriniz var ve cesaret isteyen konularda güçlü bir motivasyon desteği arayışı içindesiniz. Kısa yolların gündem kazanması muhtemel.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş arkadaşlarınızla ve size hizmet sunan kişilerle aranızda işin kalitesi ya da zamanlama nedenli bazı sıkıntılar yaşanabilir. Verilen sözlerin tutulması birinci önceliğiniz. Size sunulmasa bile siz onlara bunu verin.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.