Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.04.26 tarihli Oğlak burcu yorumu

Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Sağlık açısından hoş olmayan bir durumla karşılaşabilirsiniz. Karar vermek zorlanabilirsiniz ve duygusallığa karşı bir isteksizlik duyabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı iç dünyanızla ilgili bazı sorunlarla ilgilendiğiniz için kaçırabilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz.

Aşk:

Duygusallığa karşı bir isteksizlik olabilir. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde duygularınızda değişimler ,iniş çıkışlar olabilir. Yaşayacağınız gerilimler sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişimi etkileyecektir. Duygusal bir sorunu çevrenize yansıtmanız mümkündür. Gün içinde iniş çıkışlı bir ruhsal durum yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı ihmalakar tutumlar gösterebilirsiniz ve bu ilişkinizi olumsuz olarak etkileyecektir.

İş:

Disiplinli ve programlı bir şekilde çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Üzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. İş ortamınızda beklediklerinizin dışında bazı gelişmeler olabilir ve bu gelişmeler canınızı sıkacaktır. Detaylar sizin için önem kazanıyor ve çalışmalarınızda oldukça dikkatli hareket edeceksiniz. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak bu sorunları çok fazla büyütmemeli ve sizin dışınızda kalan konularla ilgilenmemelisiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Para:

Maddi konularda hesaplı hareket edeceksiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz. Ancak bu konuda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün sağlığınıza dikkat edin ve stresten uzak durmaya çalışın. İletişimlerinizde esnek olmaya çalışmalısınız.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Siz ne istediğinizi biliyorsunuz, ama unutmamalısınız ki, diğerleri de biliyorlar. Dolayısıyla, istediğiniz desteği görmek için açık ve net olmanız, tercihlerinizi direkt olarak dile getirmeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından aradığınız desteği bulmakta zorlanmayacaksınız. Hafta sonu olmasına karşın oldukça çalışkansınız.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Araştırmacı yapınızı daha fazla zorlamanız gerekmiyor. Bugün, birlikte olacağınız topluluklarda kendi özünüze dönmek isteyebilir çevresel olaylara ilgisiz kalabilirsiniz. Bazı dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılması sizin tarzınızla ilgili bir olay.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Size sunulan ek bir fırsatı ya da desteği düşüncesizce harcayıp faydasını görememe riski var bugün. Boşa harcanan, emek, güç, para konusunda tedbirli olun. Paylaşımlar ve hak hukuk konuları da bugün fazla risk içeriyor.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.