Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.05.12 tarihli Oğlak burcu yorumu

İnatçı tutumunuz çevrenizdekileri yıldırdı. Kendi fikirlerinizi ölesiye savunuyorsunuz ama başkalarını da biraz dinlemenin zamanı geldi. Özellikle aile içinden birisinin öğütlerine kulak vermelisiniz. Yoğun temponuzdan dolayı yorgun düşebilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir onlarla dertlerinizi paylaşabilirsiniz.

Aşk:

Birlikte olduğunuz kişinin çok üzerine gidiyorsunuz. Gereksiz kıskançlıklarınız ilişkinize mal olabilir. Sevdiğinizin gözü sizden başkasını görmüyor ki…

İş:

İş yerinde yaşayabileceğiniz tatsız bir konuşma bütün gün canınızı sıkacak ama siz karamsarlığa kapılmayıp günlük temponuzu tıkır tıkır sürdüreceksiniz. Kafaca dinç olduğunuz bir dönemdesiniz.

Para:

Elinizdeki bir miktar parada gözü olanlar var. Bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir. Paranızı iyi değerlendirmelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çıkmak istediğiniz yolculuğun gününü belirlemeden önce biraz daha bekleyin. O dönemde başka bir işiniz çıkacak.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ön plana çıkan konular sizin için makul olacak şekilde halledilebilir veya gelişmeler tahmin edici olabilir. Gelişmelerden keyif alamaya çalışmalı ve iyimserliğinizi korumalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde ufak tefek zorluklar yaşanma olasılığı olsa da, gün geneli daha akıcı geçecektir. Ay’ın Kova burcunda olması nedeniyle bizi baskı altında tutan kişilerle olmak istemez, özgür tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Günü dışarıda, sosyal ortamlarda ve hareket halinde geçirme ya da entelektüel anlamda kendini geliştirme isteği de fazlalaşabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumayı lütfen unutmayın. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda başkalarından alacağınız destekler var. Fikirlerinizdeki ısrarcı davranabilirsiniz. Gelecek yönünde beklentilerinizde doğru kararlar vermek isteği içinde olacaksınız. Sorumlu olduğunuz konularda alternatif planlar yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.