Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.05.31 tarihli Oğlak burcu yorumu

Kendinizi hiç akılda olmayan bir tanıklığa kendinizi hazırlamanız önemli. Bugün bir arkadaşınız bu konuyla ilgili ilk sinyalleri verebilir. Onu dikkatle dinlemenizde yarar var. Ailenize aşırı bağımlılığınız bazı özel kararlar almanızı zorlaştırıyor. Karşılıklı kaçınılmaz bir bağımlılık olduğunu düşünüyor ve onlar için kendi projelerinizi erteleyebiliyorsunuz.

Aşk:

Bazı rahatsızlıklarınızı belli etmemeye çalışıyorsunuz ama yine de ilişkinize yansıyor. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratıyor.

İş:

Bu aralar fazla düzenli çalışamadığınızı düşünüyorsunuz, ama herkes sizden fazlasıyla memnun. İş yaşamınız tek kelimeyle harika. Siz işinizi seviyorsunuz, işinizdekiler de sizi.

Para:

Önümüzdeki günlerde maddi olarak çok rahatlayacaksınız. Birikim yapmanız bile mümkün. Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumda kalmaktan koruyor. Önemli bir harcamanız eksilecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İşlerinizi ertelemekten kaçınmalısınız. Hafta sonunu rahat geçirebilmeniz için bugün biraz fazla çalışmanız gerekebilir.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gözler üzerinizde olabilir. İyi olduğunuz konularda sizi dinlemeye istekli kişiler olması bugünlerde kendinizi iyi hissetmenize yardım edecektir. Ancak, sorun şu ki, insanların dakikalar içerisinde değişen istek ve fikirleri bazı konularda müdahalelerinizden hoşlanmaya bilecekleri anlamına gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek planlarınız ve ilişkileriniz üzerinde düşünebilirsiniz. Öğle sonrasında arkadaşlarınızın durumu ile daha çok ilgilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.