Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.06.01 tarihli Oğlak burcu yorumu

Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri olabilir. Doğru zamanlama yapamadığınız bir konuda biraz sıkıntılarınız olacak. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz.

Aşk:

Bu akşamı gönül almak için değerlendirebilirsiniz. Ona yaşadığınız iş yoğunluğunu, gerginliklerinizi anlatarak ilişkinizi yeniden yumuşatabilirsiniz. Bazı suçlarınız olduğunu biliyorsunuz.

İş:

Son günlerde iş hayatınızın gerginliklerini dışarıya taşır oldunuz. Kısa da olsa birkaç günlük dinlenme, size çok yararlı gelebilir. Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahatlama olabilir.

Para:

Kendini çok hissettirmiyor, ama belli bir ferahlama dönemine giriyorsunuz. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epeyce rahatlatmış görünüyor. Bir para beklentiniz var. Bu konuda ümitlenebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Tanığı olduğunuz bir gelişme sizi yanlış değerlendirmelere sevk edebiliyor. Daha derinlemesine değerlendirmeniz, bambaşka sonuçlara varmanızı sağlayabilir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız. Verici ve paylaşımcı yönlerinizi olumlu bir şekilde yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi anlatma çabaları içindesiniz. İlginç bir gün.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gözler üzerinizde olabilir. İyi olduğunuz konularda sizi dinlemeye istekli kişiler olması bugünlerde kendinizi iyi hissetmenize yardım edecektir.

Ancak, sorun şu ki, insanların dakikalar içerisinde değişen istek ve fikirleri bazı konularda müdahalelerinizden hoşlanmaya bilecekleri anlamına gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizin üzerinde zaman harcayacağınız bir gündesiniz. Planladığınız işlerinizde bitişler yaşanabilir. Üzerinde çalıştığınız konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Gün içinde duygularınızın sizi yönlendirdiğini düşüneceğiniz zamanlar olabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Rüyalar, hayaller ve yepyeni idealler sizi oldukça heyecanlandırıyor. Sezgilerinize güvenmelisiniz. Sabırlı davranmayı da başaracaksınız.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca dostlarınız, partneriniz veya eşinizle sıcak ve yakın ilişkiler kurabilir, keyifli sizi mutlu eden ortamlarda birlikte eğlenceli vakit geçirebilir, ilişkilere ve insanlara güveninizin yeniden canlandığını fark edebilir, ilişki tekliflerini değerlendirebilir, pozitif ve sevgi dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal ortamlarınızda ortaklaşa adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olacak, sevdiğiniz insana anlayışla yaklaşacaksınız. Problemlerinizin üzerine gitmek için harika bir gün.