Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.06.04 tarihli Oğlak burcu yorumu

İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri bunaltıyorsunuz. Başkaları için kapanmış olan bir mevzu sizin için kapanmış olmuyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş bir olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz.

Aşk:

İlişkiniz her geçen gün biraz daha iyiye gidiyor. Onunla ilgili her gün yeni bir güzellik keşfediyorsunuz. Bu keşifler sizi çok heyecanlandırıyor. Onun da gözü sizden başkasını görmüyor.

İş:

İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Bu uyumu bozan bir kişinin varlığı sizi rahatsız ediyor.

Para:

Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Siz de bu yüzden kararsızsınız. Bugün yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Önsezileriniz kuvvetli. Güvenmediğiniz kişiyi dikkatle izleniminiz yararlı olabilir. Henüz bir hatasını görmediniz ama çok yakında görebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde her şey sizin lehinize kuşatılmış gibi. İsteklerinizde artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini, olumlu bir şekilde koşullandırıyor. Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz. Bir çok arkadaşınız, sizin tavsiyelerinizden yararlanmak isteyebilirler.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşinize karışan kişiler moralinizi bozabilir. Duygusal oyunlar sinir bozucu olsa da, önceki tarihlerde göstermiş olduğunuz performans nedeniyle bugünlerde elde edecekleriniz, ölçülemez değerde olabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz olaylara daha ciddi bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Yeni başlangıç yapmak için sorumluluk alabileceğiniz bir gündesiniz. Bedeninizi ilgilendiren konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ailenizle ilgili konularda yorucu koşullar oluşabilir. Akışta kalmaya özen göstermeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde acemi olduğunuz konularda başarılı olmaya çalışıyorsunuz. Çok meraklı olmayın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde maddi konulardaki işlerinizi hızla tamamlayabilir, ilişkilerinizde sezgilerinizle hareket ederek, duygularınızı daha derin ve kararlı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle olumlu diyaloglar geliştirebilir, pozitif haberler alabilir ve seyahat edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kişisel görüşmeleriniz ve konuşmalarınız için oldukça etkili bir gün olabilir. İş ve hizmet alanlarınız sizi bunaltmış olabilir ama alacağınız güzel haberler size çok iyi gelecek.