Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.06.05 tarihli Oğlak burcu yorumu

Problemli bir tanıdığınızın yarattığı üzüntüler bugünlerde size de yansıyabilir. Onunla ilgili bir şeyler yapma arzusu duyacaksınız. Ciddi biçimde güven duyacağınız dostluk arayışları içersindesiniz. Bir dostun bir numarası olmak istiyorsunuz. Kurduğunuz bazı yarı güvenli ilişkiler, sizde yanıltıcı bir yalnızlık duygusu doğurabiliyor.

Aşk:

Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirmeye çok hazır görünüyorsunuz.. İçinizde gizli bir kıskanılma arzusu barındırıyorsunuz. Sevgiliniz de bu duyguyu gizlilik içinde yaşıyor olabilir.

İş:

İş hayatında sıcak, fazla yakın ilişkilerin zararlı olduğu yönünde bir bakışınız var. Sınırlandırılmış ilişkilerin iş yaşamında başarıların önkoşullarından biri olduğu inancındasınız.

Para:

Maddi sorun yaşama korkunuzun altında birçok neden var. Toplu bir katılımla yatırdığınız paranın riske girmiş olması, ana nedenlerden biri olabilir. Parayla, onun kurallarına uygun ilişkilerden yanasınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İyi niyetli biri oluşunuz, size yönelik bazı planlı davranışları görmenizi engelleyebiliyor.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde her şey sizin lehinize kuşatılmış gibi. İsteklerinizde artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini, olumlu bir şekilde koşullandırıyor. Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz. Bir çok arkadaşınız, sizin tavsiyelerinizden yararlanmak isteyebilirler.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşinize karışan kişiler moralinizi bozabilir. Duygusal oyunlar sinir bozucu olsa da, önceki tarihlerde göstermiş olduğunuz performans nedeniyle bugünlerde elde edecekleriniz, ölçülemez değerde olabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli bir gündesiniz. Bedeninize ait konuları ihmal etmemeye çalışın. Eşinizle ilgili konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Gün içinde riske girmeye yatkınsınız. Rahatça aksiyon alacağınız zamanlar var. Akşam saatleri program yapmak için uygun.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Tembellik yapmak istiyorsunuz, eliniz hiç bir işe gitmiyor. İşin içinden çıkamadığınız sorunlar sizi azda olsa melankolik bir yapıya sokuyor.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde maddi konulardaki işlerinizi hızla tamamlayabilir, ilişkilerinizde sezgilerinizle hareket ederek, duygularınızı daha derin ve kararlı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle olumlu diyaloglar geliştirebilir, pozitif haberler alabilir ve seyahat edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kişisel görüşmeleriniz ve konuşmalarınız için oldukça etkili bir gün olabilir. İş ve hizmet alanlarınız sizi bunaltmış olabilir ama alacağınız güzel haberler size çok iyi gelecek.