Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.06.07 tarihli Oğlak burcu yorumu

Güne istekli başlayacak ve özellikle yapmak istediğiniz her ne var ise gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Daha önce başlattığınız projeler ile ilgili gelişmeler istediğiniz yönde ancak sürpriz durumlar olabilir ve bazı karışıklıklar ortaya çıkabilir. Ancak isteğinizi gerçekleştirme konusunda ortaya koyduğunuz kararlılık sorunlar ile başa çıkmanıza yardımcı olacak. Bu arada karşılaştığınız marjinal kişilerden etkilenebilirsiniz ve farklı alanlara ilgi duyabilirsiniz. Ancak bu konuda tedbirli olun ve etkilendiğiniz kişinin peşinden gitmeden önce iyi araştırın...

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün alacağınız etkiler, haberdar olmadığınız bazı konuları açığa çıkarmanıza yardım edecek türden olabilirler. Bunları iyi değerlendirebilmek için çevrenizi gözleyin ve olayların gelişimine dikkat kesilin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Kazandığınız parayı veya mal varlıklarınızı değerlendirme yolları arayabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bir arkadaşınız sizi yönlendirebilir veya görüşmeniz için bir uzmanın ismini verebilir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişiler olacaklardır. "Merkür" ün ters hareketi her zaman olumsuz olmayabiliyor. Çevresel koşullarınız, yakın ilişkileriniz, sağlık ve çalışma alanında yaşadığınız hoşnutsuzluklar nedeniyle uzun vadede gerçekleştirebileceğiniz bir dizi önlemler alacaksınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ekip çalışmaları, ilişkiler veya iş birlikleri esnasında sivri hareketlerinizle değil uyumlu yapınızla dikkat çeken kişilersinizdir normalde.

Ancak, bugünlerde bu durum kendinizden tamamen uzaklaşmanız anlamına geliyorsa, bazı adımlar atmanız gerekiyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizdekileri daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Parasal konular üzerinde düşünebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ZOR bir aşkın peşinde olanlar artık yorulmaya başladınız. Karar değiştirip kendinizi çekebilirsiniz. Peşinde koşulan olacaksınız.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek ikili ilişkileriniz, aileniz ve kurumlarla ilgili konularda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde kendinizi yüksek bir enerjiyle ifade ederken, sözlerinizi seçmeniz, kalp kırmadan hayatınızdaki insanlarla sakince ve sevgiyle ilişki kurmanız yararınıza olacaktır.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün maddi konularda kontrollü ve tam da olması gereken kadar harcamalarınız olabilir. Bir yandan da günlük işlerinizde istekli, şevkli olacak ve çabuk hareket etmesini bileceksiniz.