Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.06.13 tarihli Oğlak burcu yorumu

Gelişmeler sizin beklediğinizden ve istediğinizden daha farklı olabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Hırslı ve öfkeli olsanız bile duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Önemsediğiniz her ne var ise, bunu gerçekleştirmek için sabırlı olacaksınız. Fakat sağlığınıza özen gösterin ve kendinizi çok fazla zorlamayın. Radikal değişime zorlayan durumlar olabilir ve isteklerinizden vazgeçebilirsiniz. Elbette sizin için bu değişim pek kolay değil. Güç mücadelesi yapmayın ve isteklerinizi gözden geçirin. Sevdikleriniz sizi destekliyor. Ayrıca otoriteyi temsil eden kişilerin de desteğini alacaksınız. Fakat hırslı ve zorlayıcı davranışlardan kaçınmanız gerekiyor.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün, sosyal yaşamınızı her şeyin üzerinde tutmaya eğilim gösterebilirsiniz. Tüm vaktinizi kalabalıklar içinde geçirmek istemeniz mümkündür. Eğer bir işle ilgilenmeniz gerekiyorsa, bunu hızlıca tamamlamaya bakın.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İşle bağlantılı sosyal hayatınızın oldukça renkli geçeceği bir günde olabilirsiniz. Kalabalık insan grupları arasına karışmanız söz konusu olabilir. Kendinizden ve işinizden bahsedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gücünüzü ortaya çıkaracak işler yapacaksınız. Yollardan beklediğiniz, kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş konularına yoğun bir şekilde odaklaşacaksınız. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi mesleki konularınıza vereceksiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konulara sizin bakışınız ve diğer tarafın bakışı tamamen farklı olabilir, ama bu kişilerin fikirlerinin değişebileceği ihtimalini bilerek politik davranmanızda fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı alanda, aşkta kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Hayatın güzel yönlerine ve keyiflere açıksınız.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorumluluklarınızdan bunalmış olabilirsiniz ama bu görevlerinizi yapmamanız için geçerli değil. Sevdiğiniz insana karşı duyarsız kalmaktan çekinin.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında bedensel ve ruhsal olarak şifa bulabilir, bir hastalığın ardından iyileşebilir, hayata dair umutlarınızı arttırarak, yaşamınızdaki her şeyi sevgiyle ve anlayışla kucaklayabilirsiniz. Bu süreç size karmik etkiler sunacağı için, geçmişinizle yüzleşmeniz, geçmişten bugüne getirdiğiniz çeşitli problemleri yeniden görmeniz, anlamı rüyalar ile farkındalığınızın artması gibi etkiler sunarken, seyahatler, eğitimler ve görüşmelerde fırsatlarınız olacak. Dolunay anında yeni bir ilişki için fırsatınız doğabilir ancak merkürün rx olduğunu unutmadan, bir ilişki başlatmak için mümkünse temmuz ayının başını beklemelisiniz. Dolunay anı, hafta boyunca aile ve arkadaşlık ilişkileri ile flörtler ve tatil planları konusunda size çeşitli zorluklar çıkarabilir. Bu süreçte her alanda ilişkilerinizi düzenlerken, hayatınızdan gitmesi gerekenlerin gideceğini bilerek bunu bir arınma dönemi olarak düşünmeniz faydalı olacaktır. Bu süreçte çocuklarınızın sağlığı ile ilgilenmeniz de gerekebilir. Gökyüzünde hafta genelinde etkin olan Satürn Jüpiter Şiron üçgeni olası tüm sorunlarda ilahi olarak korunduğunuzu ve bir şekilde bu süreci sakin atlatısanız, hem ilişkileriniz hem de iş hayatınızda şartları kendi tarafınıza döndüreceğinize işaret etmekte.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşinizde yaşanan sorun ve aksilikler geride kalmaya başlayacak. İş arkadaşlarınızla aranızdaki sorunlar düzelmeye başlayabilir. Yalnız hâlâ iş alanlarınızda yanıltıcı etkileriniz var.