Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.11.03 tarihli Oğlak burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir gün... Gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyarak güne başlayabilirsiniz. Bu arada en eski isteklerinizi ve projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız kişiler size eski niyetlerinizi hatırlatabilir. Bazı karışıklıklar olabilir ve güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. En azından bugün olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğleden sonra meydana gelecek Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedecek kadar duyarlı olacaksınız.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizle birlikteyken, sohbet veya faaliyetlere değil, ilişkilerinizin üzerinde durduğu temele odaklanabilirsiniz. Yumuşak, sakin bir iletişim kurmaya özen gösterin. Duygusal tepkilerden kaçının.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızda oldukça dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Dikkatinizi çevrenizdeki kişilere yöneltebilir, etrafınızda gözlemledikleriniz doğrultusunda kendi kariyerinizi etkileyecek uzun vadeli planlamalar yapamaya eğilebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konularla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Birlikte çalıştığınız kişiler kriz yaratabilir. Sinirlerinize hakim olmanız gereken zamanlar olabilir. Gün içinde finansal yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Sizi yoran durumlardan uzak durmanızda fayda var.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeniden yaşanmasını istediğiniz olaylar var. Eğlenceli anılarınız yakın zamanda ve uygun zeminde tekrarlanacak. Bunlar sizi dostlarınızla bağlı tutacak...

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi 2 hafta boyunca sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.