Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.12.17 tarihli Oğlak burcu yorumu

Yabancıların bakış açısı ve davranışları sizi rahatsız edebilir fakat ayrıntılara takılı kalmamayı başarabilirseniz, değişik görüşler sizi özgürleştirecek. Aslında hayal gücünüzün ve sezgilerinizin uyandığı bir dönem ve her zaman yaptığınız her ne varsa şimdi çok başka şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Olayların zorlayıcı etkisine kendinizi kaptırmayın ve isteklerinizi gözden geçirin. Aslında sürpriz fırsatlarla karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Fakat karamsar bir tavır içinde olmayın ve sezgilerinize güvenin. Kendinizi ve çevrenizdeki güçlü kişileri zorlamaktan kaçının. Yani güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün enerjisi yüksek bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Yaptığınız programlarda aksilikler olabilir. Bu konuda kendinizi strese sokmayın. Gün içinde işlerinizde istikrarlı bir süreç izlemeniz zor olabilir. Yeni haberler duyabilirsiniz. Aşk hayatınızda ani kararlar almamaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Geçtiğimiz günlerde kötü olaylar yaşayarak kendinizi üzmüştünüz. Ama bugün olaylar sizin lehinize dönüyor. atamayacaksınız. Artık sevgi tomurcukları açmaya başladı. PARA: Maddi hayatınız son derece olağan ve dingin görünüyor. Uzun süredir çift maaş almıyorsunuz ya da iş yerinizde çok grafiği yüksek bir kazanç elde etmiyorsunuz. SAĞLIK: Aşk hayatınızda aksi giden olaylar sanki ömrünüzden 10 yıl götürdü. Moralinizi bozmayın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile kendi ruhunuza ve hayattan beklentilerinize odaklanmak, ilişkilerinizi ve hayatınızı güzelleştirmek için neler yapabileceğinizi değerlendirmek, kişisel gelişim, enerji çalışmalarından faydalanmak için ideal bir gündesiniz. Bugün yüksek beklentilere girmek yerine evrenin işleyişine güvenmek faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile evinizde huzuru bulabilir, değer verdiğiniz insanlarla kalabalık olmayan ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz arkadaşlarınıza karşı oldukça bonkör ve sevecensiniz. Onlar da sizin güçlü yapınızı seviyorlar. Bu hafta iletişimsel işlerinizde biraz daha kararlı hareket etmelisiniz.