Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.12.22 tarihli Oğlak burcu yorumu

Sizi yoran ve gerilim hissetmenize neden olan isteklerinizi gözden geçireceksiniz fakat bugün daha sakin olacaksınız ve olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız. Bugün kendinizi hem şanslı hissedeceksiniz, hem de gelişmeleri bekleyecek kadar sabırlı ve dirayetli davranacaksınız. Üstelik bu akşam saat 19:11_de oluşan Kış Gündönümü ile birlikte hem hayal gücünüz uyanıyor, hem de duygularınız derinleşiyor. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada ilişkilere bakış açınız tamamen değişebilir. Çünkü aşk, ilişkiler ve finansı temsil eden Venüs sizin burcunuzda ilerlerken 28 derece 57 dakika Oğlak Burcunda geri gitmeye başladı...

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Hayal gücünüzün son derece kuvvetli olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bu durum, sizi, yaratıcı faaliyetlere yöneltebilir. Kendinizi farklı yollarla ifade etmenize yarayan uğraşlara da vakit verebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün, zihniniz çok aktif olacağından büyük düşünmek isteyebilirsiniz. Uzak geleceğe yönelik planlara yönelmeniz mümkündür. Sizden daha deneyimli kişilerle görüşebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı toparlayacağınız bir gündesiniz. Çocuklarınızla birlikte keyif alacağınız uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Spekülatif konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle program yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sıkıntılarınız olmasına rağmen hiç kimseye belli etmek istemiyor sorunlarınızı kendi yönteminizle aşmak istiyorsunuz. Bir hayli gururlusunuz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün yapacağınız görüşmeler ve kuracağınız bağlantılarda maddi manevi fırsatlar elde edebilir, yolculuklar, eğitimler, seyahatler ve iletişimi ilgilendiren alanlarda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz değer verdiğiniz insanlarla görüşmek, iletişim kurmak için harika bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme olacak, fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.