Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2015.12.30 tarihli Oğlak burcu yorumu

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizle birlikteyken, sohbet veya faaliyetlere değil, ilişkilerinizin üzerinde durduğu temele odaklanabilirsiniz. Yumuşak, sakin bir iletişim kurmaya özen gösterin. Duygusal tepkilerden kaçının.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızda oldukça dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Dikkatinizi çevrenizdeki kişilere yöneltebilir, etrafınızda gözlemledikleriniz doğrultusunda kendi kariyerinizi etkileyecek uzun vadeli planlamalar yapamaya eğilebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinizde sıkıntılar çıkabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla korumacı davranabilirsiniz. Finansal işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. İlerlemeyen işler nedeniyle kopmalar olabilir. Çalıştığınız insanlarla çatışmalar olabilir. Kimi zaman göremediğiniz konulardan dolayı belirsizlik yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BOŞA vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Oğlaklar istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanıyorsunuz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca partneriniz ve yakın dostlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilir, onlarla kaliteli iletişim kurabilirsiniz. Yolculuğa çıkabileceğiniz bugün, öğleden sonraki zaman diliminde iletişim konusunda hassas bir zamandan geçeceğiniz için kırgınlık ve alınganlıklara dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki bazı konuşmalar sizi sinirli ve gergin yapabilir. Sert söylemlerden kaçının. Yakın çevrenizdeki insanlara yardım edecek, onlara karşı anlayışınızı yüksek tutacaksınız.