Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2016.04.15 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün davranışlarınıza özen göstermelisiniz. Karşılaştığınız olaylara ve kişilere duygusal tepkiler göstermekten kaçının. Yarın Ay Tutulması meydana gelecek ve Tutulmadan etkilenmiyor olsanız bile duygularınız derinleşecek. Geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz ve gerilim hissedebilirsiniz. Duygusal geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının ve özellikle güç mücadelesinden uzak durun. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmak için gayret göstermelisiniz. Sert ve zorlayıcı davranışlardan kaçının. Sizin küçümsediğiniz kişiler sizi destekliyor ve şansınızı, şanssızlığa dönüştürmeseniz iyi olacak.  Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve böylece duygularınızı denetleyebilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bu dönemde şans sizi oldukça çok destekleyecektir. Elbette her işinizi şansa bırakmayın ama bazı konularda risk almanız gerekiyorsa da bundan eskisi kadar çok çekinmeyin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Çalışma şeklinizi değiştirmeyi düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Yeni bir çalışma sistemi belirlerseniz, geçiş sürecinde zorlanabilirsiniz ancak ilerideki günlerde daha etkin olmaya başladığınızı göreceksiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularda daha fazla mücadele edebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Günün ikinci yarısı finansal konular gündeme gelebilir. Ortaklı konularda stres yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullara dikkat etmenizde fayda var.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yıkılan Kule... Yakın çevrenizde iletişime geçerek bazı mutsuz olaylar duyabilir ve siz de gönülden sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir proje sonucunda bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Eğitim, seyahat, ticaret ve medyayla alakalı konularda güzel teklifleriniz olacak. Sevdiğiniz insanla seyahat planları yapabilirsiniz.