Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

2016.05.02 tarihli Oğlak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi bugün daha iyi hissedeceksiniz. Ciddi konular, patron veya büyükleriniz ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili ciddi çalışmalar yapabilirsiniz. Bu arada parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunanlar bugün daha rahat olabilirler ancak kendinizi ve çevrenizdeki güçlü kişileri zorlamasanız iyi olacak. Çok kazanayım derken elinizdekiler gitmesin! Sabırlı olun. Aslında sabırlı davranabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız tecrübeleri hatırlatan durumlar ile karşılaşmanız mümkün ve böylece davranışlarınızı değiştirmeniz de mümkün. Dostlarınız sizi destekliyor.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sezgiler, çevrenizle olan ilişkilerinizde tutacağınız yolu belirleyebilirler. Aklınız size başka bir yaklaşım benimsemeniz gerektiğini söylese de siz sezgilerinize kulak verin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Üst mevkilerdeki kişiler, dış etkenler nedeniyle, iş yaşamınızdaki hareket serbestinizi bir ölçüye kadar kısıtlamak durumunda kalabilirler. Bu kısıtlamaya herkesin tabi olacağını bilin ve anlayış gösterin.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizdekileri daha iyi değerlendirmek için daha bilinçli davranmalısınız. Parasal konularda hassasiyetler gündemde.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şeyden bıkmış bir ruh hali içindesiniz. Sakın buna müsaade etmeyin. Pes edeceğiniz her işiniz için ilerde pişmanlık yaşama ihtimaliniz var.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı, yakın dostlarınız, partneriniz, eşiniz veya ortaklarınızla ilgili zorlayıcı bir güven testinden geçiyor olacaksınız. Burada şartlar karşınızdaki insandan her zamankinden daha fazla güven bekleyeceğiniz bir zamana işaret ederken, bu testi geçemeyen birçok ilişki sonlanıyor olacak, ki bunu sadece özel hayatınız olarak düşünmeyin, işin içinde dostlarınız, en yakınlarınız da var. Yakın ilişkileriniz üzerinde bir düzenleme yapılırken, bekar olanlarınız bu süreçte daha şanslı görünüyor, zira bu zaman size uzun vadede görüşeceğiniz bir partner getirebilir.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız, flörtleriniz ve varsa çocuklarınızla olan bağlantılarınız ön planda olacak. Ertelediğiniz planları gerçekleştirebilirsiniz. Bugün, yakın çevrenizle beraber keyifli ve yaratıcı zaman geçebilirsiniz. Bunun sonucunda kendinizi hafiflemiş hissedebilirsiniz