Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

21.04.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Zihinsel yetenekleriniz ve iletişimdeki başarınızla dikkat çekeceksiniz. Yeni bir dil öğrenme isteği içindesiniz. Cesaretinizi toplayıp harekete geçin. Ailenizle ilişkileriniz istediğiniz doğrultuda gelişecek. Güvenliğinize olan düşkünlüğünüz, yaşadığınız yerle ilgili bazı değişikliklere yöneltecek.

Aşk:

Birlikte olduğunuz kişiyi asla kaybetmek istememenize rağmen bağlılık sizi biraz korkutuyor. Yaşınızı göz önünde bulundurup durulmaya bakın. Sevdiğiniz kişiyi kaybettikten sonra çok pişman olabilirsiniz.

İş:

Sesinizi duyurmak, iş ortamınızda artık parlamak istiyorsunuz. Dikkat çekme çabası içinde komik durumlara düşmemeye dikkat edin. Her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu hatırlayın.

Para:

Ek gelir kapıları sağlama düşüncesi içindesiniz. Bu düşünce oldukça yerinde ama pratikte gerçekleştirilmesi pek de kolay olmayacak. Maaşınıza talim etmeniz gerekebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Pek çok işinizi yarım bıraktığınız için bugün büyük bir iş yoğunluğu yaşayacaksınız. Plansız bir yaşamın zorluklarını sık sık çekiyorsunuz.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İstek ve ihtiyaçlarınızı arka planda tutmaktan kaçınacağınız bir sürece giriyorsunuz. Dolayısıyla, daha fazla eğlenebilmek veya kendinize zaman ayırabilmek adına işlerinizi ihmal edebilirsiniz. Benden uyarması Niobe’ce. Tüm burçları ilgilendiren gün geneli: Geçtiğimiz hafta Boğa burcuna geçen Merkür’ün ardından bu hafta da Güneş Boğa burcunda geçiş yapacak. Mars’ın da 12 Mayıs tarihine kadar bu burçta olacağını düşünürsek, toprak, tarım, mal mülk, maddiyat, güvenlik, değer verdiğimiz konularla ilgili başlıklar, tutkular, sahiplenme ve korumacılık türünde durumlar ön plana çıkabilir. 25 Nisan ve 13 Mayıs aralığı bu anlamda ülke olarak da zorlu durumlarla mücadele etmemizi gerektirebilir. Öfke katsayısı genelde yükselmekle birlikte, özellikle bu hafta, Boğa burçları başta olmak üzere, Oğlaklar, Başaklar ve yükselen burçları bu burçlarda olanlar için oldukça güzel ve verimli bir hafta başlıyor diyebiliriz. Sabit burçlarda bulunan Akrepler, Kovalar ve kısmen Aslanlar ise, genel anlamda Boğa burcundaki gezegen toplanması nedeniyle ufak tefek gerilimler hissedebilirler(25 Nisan – 13 Mayıs ağırlıklı). Önemli bir durum değil, sadece belli belirsiz gergin hisseden okuyucularımız olursa, bu geçici nedeni bilmeleri için yazdım, o kadar. Yoksa, özellikle bu hafta gelişmeye ve ilerlemeye açığız. Hepinize iyi haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Bugün gündeminizde aşk ve yaratıcılık var. Kişisel harcamalarınızı abartabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırmak keyfinizi yerine getirecektir. Uğraştığınız işlerde, yüksek enerjinizle daha fazla ilerleme sağlayabilirsiniz. Gün içinde maddi kaynaklarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizden yaş olarak küçük insanlarla, çocuklarla bir arada olmak, onlarla sohbet etmek, birlikte aktivitelerde bulunmak size de iyi gelecek. Anılar tazelenecek. Yapamadıklarınızı yapma fırsatı sunacak bugün size.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.