Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

23.02.2016 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Parasal konulara yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. Eskiden girişimde bulunduğunuz konular ile ilgili yeni gelişmeler olduğunu öğrenebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile karşılaşabilir ve birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile sabırlı ve dirayetli bir tavır içinde bulunacaksınız ve olayları akışına bırakacaksınız. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçmeniz mümkün. Kırıcı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda zaman harcayabilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konularda yenilenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz daha fazla çalışma gerektirebilir. Günün ikinci yarısı daha keyifli konular söz konusu. Zihnen daha paylaşımcı olabilirsiniz. Kısa yolculuklar planlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Huysuzsunuz. Çevrenizdekilere kızmak için bahaneler arıyorsunuz. Bugün kimse ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak size. Sonradan pişman olmayın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İletişim, görüşmeler, seyahatler, yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerinizde belirsizlik ve yanılgılarla karşılaşabileceğiniz bugün, trafikte dalgınlıklara dikkat etmenizi önermekteyim. Partnerinizle iletişim ve iş hayatınızla ilgili gelişmeler konusunda yanılgılara açık olduğunuz için, olaylara zaman vermek ve gelişmeleri takip etmek sizin için faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla oluşan dolunay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuki konular ve ticari alanlarınızı aktif hale getirecek. Seyahatleriniz bu dönemden sonra artabilir.