Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

23.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Maceracı olabilir ve yeniliklerden keyif alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Alacağınız sürpriz bir davet sizi alıştığınızdan çok daha farklı bir ortama yöneltebilir. Teknolojik gelişmeleri ve bilgisayarla yapılan yeni uygulamaları yakından takip edeceksiniz. Düşünce biçiminizi değiştiren etkinlikler veya seminerler de ilginizi çekecek. Yakın çevrenizde çıkan karışıklıklar ise bazı arkadaşlarınızı sorgulamanıza neden olabilir.  Yenilikler ve farklı çevreler keyfinizi yerine getirecek. Sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Hayal gücünüzün son derece kuvvetli olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bu durum, sizi, yaratıcı faaliyetlere yöneltebilir. Kendinizi farklı yollarla ifade etmenize yarayan uğraşlara da vakit verebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün, zihniniz çok aktif olacağından büyük düşünmek isteyebilirsiniz. Uzak geleceğe yönelik planlara yönelmeniz mümkündür. Sizden daha deneyimli kişilerle görüşebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz. Organizasyonlar gündeme gelirken, fikir ayrılıkları yüzünden tartışmalar söz konusu olacak.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýnsanlar şikayet veya eleştirilere aşırı tepkiler verebilirler. Her ne kadar belli konularda açık açık konuşmak işin, iş birlikliklerinin ya da ilişkilerin asıl ihtiyacı gibi dursa da, bugün, gerilimden uzak kalmak için sessiz kalmak daha doğru olacaktır.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi, bugün de kararsızlıklar, dalgınlıklar, unutkanlıklar, yanlış anlaşılmalar, yanlışlıklar, çabuk kandırılma, yanıltma veya yanıltılma türünde etkilere açık olduğumuz bir gündeyiz. Karşımızdaki kişiye anlayışlı davranabilmek için çok fazla çaba harcamamız gerekebilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uluslararası konular ve medya gündeminizi meşgul edebilir. Yeni ufuklara açılmak için hevesli olabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdaki insanlarla iletişim içinde olacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları ihmal etmemeye özen gösterin. Çalışma arkadaşlarınızla çatışmaya girmemeye çalışın.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dertleşmeye ihtiyacınız var. Bunu ne kadar isteseniz de ya kimselere güvenmiyorsunuz ya da detaylara girmeden anlatabiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde geçici bir mesafe ve problemli davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde bu etkinin geçmesinin ardından ilişkilerinizde keyifli ve mutlu bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanlar, iş konularında sizi yanlış yönlendirebilirler. İletişim halinde olduklarınıza karşı daha net olmaya çalışın. Konuşmalarınızda gerçekçiliği elden bırakmayın.