Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

23.06.2016 tarihli Oğlak burcu yorumu

İstekleriniz fazla olabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Fakat bugün Yaz gündönümü ve hırs yaptığınız her ne var ise, bundan uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yöneltirseniz, daha verimli bir gün geçirebilirsiniz. Bu arada eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve karışıklıklar olsa bile iyimser ve olumlu bir tavır içinde olabilirsiniz. Sürprizler ve ani değişikliklerden etkilenmiş olabilirsiniz fakat sezgilerinize güvenin ve olayları şimdilik akışına bırakın. Bugün dostlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz veya evdiğinizle birlikte gün batımını izlemeye gidebilir ve bütün karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Tepkilere sessiz kalmak ve istediğinizi yapmak istiyorsunuz. Özgürlüğün tadını çıkarıyorsunuz. Ancak gün ortasında büyüklerinizle tartışmalar yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde geçici bir mesafe ve problemli davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde bu etkinin geçmesinin ardından ilişkilerinizde keyifli ve mutlu bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birden fazla planınızın olması seçim yapmak konusunda sizi zorlayabilir. İş hayatınızdaki bazı konuşmalar sizi yolunuzdan çevirmesin. Gece saatlerinde ilginiz para konularına kayacak.