Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

23.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Dikkatinizi evinize yöneltebilirsiniz. Tamirat, tadilat ve çeşitli değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Aslında kendinizi yenilemek ve değiştirmek istediğiniz bir dönem. Ve evinizde yapacağınız değişiklikler aracılığı ile kendinizi de yenileyebilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Ayrıca iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Tartışmalardan uzak durun ve duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı düşünebilirsiniz.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Yakın çevreyle ilişkilerinizde güzel bir uyum havası esebilir. Öğle veya akşam saatlerinde sosyal bir ortamda bulunabilir, yakın çevrenizle iyi giden ilişkilerin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevreyle ilişkilerinizde güzel bir uyum havası esebilir. Öğle veya akşam saatlerinde sosyal bir ortamda bulunabilir, yakın çevrenizle iyi giden ilişkilerin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde organizasyon çalışmalarıyla gündeme geleceksiniz.. Sizi sıkan şartları değiştirmek isteyebilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişileri yeniden sınamak istiyor ve onlara son bir kez şans vermekle artık kafanızda oluşan pürüzleri arındırmak istiyorsunuz. İşinizle ve çevresel koşullarla ilgili değişimler söz konusu olacaktır.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sezgisel olarak ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Evde yapacağınız yaratıcı değişiklikler büyüyen sorunların çözümüne yardım edebilir.

Meslektaşlarınızla veya yaşça sizden büyük kişilerle ilişkilerinizi geliştirmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. Ýlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda temel atmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için ilerleme kaydetmek için sıkı çalışma içinde olabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz ön plana çıkabilir. Yaratıcı koşullar söz konusu. Akşam saatlerinde daha keyifli programlar için sevdiklerinizle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yolculuk... Beğenilmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Ancak bugün yalnız gün geçirecek gibisiniz. Yarından itibaren hayatınızda heyecan artacak.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca hızlı, hareketli ve temposu yüksek bir gün yaşarken, yeni eğitimlere ve spora başlamaya karar verebilirsiniz. Çalışma hayatınızda aktif yönleriniz ve iletişim becerilerinizle göz dolduracağınız bugün, sevdiklerinizden destek görebilirsiniz

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizdeki, arkadaş ortamlarınızdaki oluşumlar ilişkinizi destekleyecek. Ortaklaşa iş ve projelerinizde sorumluluğu da paylaşacaksınız. Güzel gelişmeler altındasınız.20 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUOrtaklaşa para konularında olumlu etkiler altındasınız ve uzak çevre ilişkileriniz devrede. Bugün iş konularında sosyal çevrenizden alacağınız destekler işinize yarayabilir. Yeni iş fırsatları çıkabilir.19 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUBayramın son günündeyse sevdiğiniz kişiyle aile ortamlarınızda ters ve sert etkiler altında olabilirsiniz. İletişiminizde sabırsız olmamaya çalışın. Kafanız bazı konularda belirsiz ve karışık olabilir. Moralinizi yüksek tutun.18 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUBugün, parasal konulara kafanızı takabilirsiniz. Elinize geçecek bir para, ödemeleriniz açısından sizi mutlu edebilir. Ailenize ve sevdiklerinize karşı esnek olacak, farklı yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Gelgitleriniz etrafınızdaki insanları rahatsız etme noktasında olabilir, dikkatli olun.