Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

23.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın yoğun olacağı bir gün ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Ancak dışarı çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Cemiyetinizi oluşturan kişileri gözden geçirebilirsiniz ve çevrenizi tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Farklı organizasyonlar ilginizi çekecek. Ayrıca projelerinizi gözden geçirebilirsiniz ve arkadaşlarınıza fikirlerinizi anlatabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız fakat yönetici, şef veya güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçınmalısınız. Fikirlerinizi değiştiren gelişmeler olabilir.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Geleceğe iyimser bakacaksınız ve bu da yaşam enerjinizi artıracak. Hayatın keyifli taraflarının tadını çıkarmak için iyi bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Geleceğe iyimser bakacaksınız ve bu da yaşam enerjinizi artıracak. Hayatın keyifli taraflarının tadını çıkarmak için iyi bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş birliğine önem vermeniz gerektiğini siz de fark ediyor ve bugün, daha sosyal olmaya gayret ediyorsunuz. Orijinal fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Kendinize özgün bir stil geliştirmekten yanasınız. Partnerinizin de, sizinle aynı fikirde olmasını beklemek hakkınız ve ona duygularınızı anlatmalısınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gündeme gelen bazı plan ve projeler maddi açıdan gelecek vaat ediyor olabilir. Gereksiz yanlışlardan veya tuzaklardan kaçınabilmek için direksiyona sizin geçmenizde fayda var.

Ýlginç durumlardan fayda sağlayabilir ve basit fikirleri karlı maceralar haline dönüştürebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Otorite(eş, baba, patron, yönetici, müdür, öğretmen v.b) konumundaki kişilerle ilişkilerimizde biraz zorlanabiliriz. Eleştiriler, şikayetler, dizler, dişler, kemiklerle ilgili problemler, aşırı yük ve sorumluluklar, kısıtlanmışlık hissi günün öne çıkan başlıkları arasında olabilir. Baskı altında hissedebilir, bazı işlerimizde engellerle karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabiliriz veya görevlerimizi hafife aldığımızı söyleyen kişiler moral bozabilir. Bu etki önümüzdeki bir hafta devrede olacağı için adımlarımızı buna göre atmamızda fayda var. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentileriniz açısından pek huzurlu olmayabilirsiniz. Kendinizi kasmamaya bakmalısınız.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ziyaret etmeniz gereken insanları ihmal etmeyin. Buna denge getirmediğiniz sürece uzun süredir dost olduğunuz insanların tepkisini alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde partnerinizin ve sevdiklerinizin özgüvenli ve egosal davranışları ile karşılaşabilir, onların ruhsal dengesini sağlamaları konusunda yardımcı olabilirsiniz. Finansal işlemlerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz bugün, sevdiğiniz kişi ile romantik zaman geçirebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu, arkadaşlarınızla yapacağınız işlerle ilgili birtakım sorunlar çıkabilir. İnsanlarla iletişiminizde bazı bozulmalar oluşabilir. Özellikle para alışverişlerinize çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bugünlerde borç alıp verirken çok dikkatli olmalısınız.