Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

24.01.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz ve bugün harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Uzaklarda bulunan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya ziyaretine gidebilirsiniz. Beklentileriniz çok büyük olabilir ve hem kendinizi, hem de çevrenizdeki kişileri zorlayabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için duygularınızı denetim altına almanız gerekiyor. Aslında isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak sabırlı olun ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almaktan kaçının.
 

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Büyük düşünme isteğiniz, değişik şeylere sevgi duymaya başlamanızla bir araya gelip farklı alanlara yönelme ve bu alanlarda yeni uğraşlar edinme isteği doğurabilir. Şansınızı deneyin, hayatın keyifli bir yanını keşfedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki kişilerin, sunacağınız fikirlerden kolaylıkla etkileneceği bir gündesiniz. Zihninizdekileri paylaşmak için insanlarla bir araya gelme fırsatları yaratın. Düşünceleriniz, bir yön değişikliğini de getirebilirler.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tahmin edilmesi zor konuların ya da durumların dışında kalmanızda fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için denenmiş ve doğruluğu ispatlanmış yollardan gitmeniz ve riskli yatırımlardan kaçınmanız daha doğru olur. Birkaç gündür sizi yanlış yönlendirmeye çalışan kişilerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında yakın çevrenizle daha fazla ilgilenmek ve etki altında kalmak mümkün. Öğleden sonra yine evle ilgilenmek söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, çoğu kez başarınıza doğal bir katkıda bulunabiliyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınız zaman daha verimli olabiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aile arasında yapılacak işlere ayırın günü. Ev ile ilgilenmeniz gerekecek. Hep ihmal ettiğiniz ve hafta arası yoğunluğunda da tamamen gözden kaçıveren detayları halledip rahatlayın. Maddi bir mesele de gündeme gelebilir evde.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.