Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

24.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Maceracı olabilir ve yeniliklerden keyif alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Alacağınız sürpriz bir davet sizi alıştığınızdan çok daha farklı bir ortama yöneltebilir. Teknolojik gelişmeleri ve bilgisayarla yapılan yeni uygulamaları yakından takip edeceksiniz. Düşünce biçiminizi değiştiren etkinlikler veya seminerler de ilginizi çekecek. Yakın çevrenizde çıkan karışıklıklar ise bazı arkadaşlarınızı sorgulamanıza neden olabilir.  Yenilikler ve farklı çevreler keyfinizi yerine getirecek. Sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizle birlikteyken, sohbet veya faaliyetlere değil, ilişkilerinizin üzerinde durduğu temele odaklanabilirsiniz. Yumuşak, sakin bir iletişim kurmaya özen gösterin. Duygusal tepkilerden kaçının.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızda oldukça dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Dikkatinizi çevrenizdeki kişilere yöneltebilir, etrafınızda gözlemledikleriniz doğrultusunda kendi kariyerinizi etkileyecek uzun vadeli planlamalar yapamaya eğilebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İçsel enerjinizi çevrenize hissettirmek istemediğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda, sorumluluklarınızdan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden, bir türlü bunu başaramıyorsunuz.. Ele aldığınız konularda, yenilgiye tahammülünüz yok. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi konularda daha fazlasını vaat eden her tür iş, ilişki veya proje ilgi alanınıza girebilir.

Bugünden itibaren, 29 Haziran tarihine kadar maddi açıdan kısmen şanslı tarihler diyebilirim ’ce. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Bugün üstlerinize kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar var. Ailevi konular zaman zaman gündeminizi meşgul edebilir. İhtiyatlı olmanızda yarar var. Acele kararlar vermeyin.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi konularda istediğiniz sonuçları almanız uzun zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı irdelemeden sonuca gitmemelisiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren iş hayatınızda sizi öne çıkaracak muazzam bir teklif alabilir, çalışmalarınızda hayal ettiğiniz gibi bir ilerleme yapabilir ve hem iş hayatınız hem de özel yaşamınızda hayal ettiğiniz haberleri alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Karşı cinsi çekici bulacağınız bir döneme giriyorsunuz. Marsın etkisiyle, eğer bir ilişkiniz varsa enerjinizi bu ilişkiye akıtacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde birtakım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Çıkacak sorunlara empatiyle yaklaşmanızda yarar var.