Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

25.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayacaksınız ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzular uyanacak. Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ölüm, ölüm ötesi ve gizemli konular ilginizi çekebilir. Ayrıca karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkileyebilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız pek kolay değil. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. İletişim araçları, faturalar ve evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve karar vermek için acele etmeyin.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Aşk yaşamınızın bugün gündemin ana maddelerinden olması, duygu dünyanızdaki hareketlenmeyi devam ettirecek. Olumlu hisler ve iyimserlik içinde bir gün geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün aklınıza sıra dışı bir fikir gelebilir ama bunu kendiniz en baştan göz ardı etme düşüncesinde olabilirsiniz. Siz fikrinizi söyleyin, kabul veya reddi diğer kişilere bırakın.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, alışılmadık bir şekilde sizin adınıza, destekleyici gelişmeler olabilir. Bazı riskler mevcut olmasına rağmen; zorlukların üstesinden gelerek ve çekişmeleri yavaş yavaş alt ederek kazanmaya devam edeceksiniz. Parasal hedefleriniz konusunda çok cesaretli olduğunuz için, arzularınıza çok çabuk ulaşacaksınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi anlamda olumlu olarak adlandırılabilecek bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

Ani kararlar almamalı ya da diğerlerini takip edebilmek adına ilerlememelisiniz. Mantıklı ve detaycı ilerlemeniz durumunda ise, ödüller gelecektir. Aşk hayatınız ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın gün boyu olumlu açıları olması gün içierisinde olumlu ruh hallerini, hayalleri ve rüyaları desteklese de, Mars ve Uranüs arasındaki açının bugünden itibaren tüm haftasonuna yayılan beklenmedik gelişmeleri ve ani olayları gündeme taşıyabilecek enerjisi de devrede olacak. Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden uzak kaçınmamız ve planlarımızı yaparken değişiklikleri hesaplayan esneklikte olmamız önem taşıyor. 6 gün boyunca, elektrik, elektronik, bilişim, uzay ve havayla bağlantılı başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir veya bu başlıklı keşifler ya da haberler gündeme gelebilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi, hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarla ilgili sorunlara çare bulmak gerekebilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizde iyi olmanıza rağmen aşkınıza karşı kırıcı olabilirsiniz. Karşı cins sizi kibirli görüyor. Hep kendinizden söz etmemelisiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınızda mutluluk vaad eden, aşk hayatınızdaki görüşmelerinizden keyifle ayrılacağınız, partnerinizle romantik planlar yapabileceğiniz, yaptığınız işlerle kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz pozitif bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevre alanlarınız devrede olabilir. Özellikle, sosyal ortamlarda, davetlerde parasal konularda zorlanmalara dikkat edin. Kolaylıkla aldığınız desteği bugün alamayabilirsiniz.