Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

26.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yeni projeler ve değişik programlar yapabilir, bütün haftanızı planlamak için çalışabilirsiniz. Gerilim hissettiğiniz konudan uzaklaşın ve sabırlı davranın.  Din, felsefe ve mistik konular ile ilgilenen kişiler dikkatinizi çekebilir. Eski ideallerinizi gözden geçirebilir ve kendinizi yenilemek için yepyeni hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Güçlü kişileri karşınıza almayın ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Büyük düşünme isteğiniz, değişik şeylere sevgi duymaya başlamanızla bir araya gelip farklı alanlara yönelme ve bu alanlarda yeni uğraşlar edinme isteği doğurabilir. Şansınızı deneyin, hayatın keyifli bir yanını keşfedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki kişilerin, sunacağınız fikirlerden kolaylıkla etkileneceği bir gündesiniz. Zihninizdekileri paylaşmak için insanlarla bir araya gelme fırsatları yaratın. Düşünceleriniz, bir yön değişikliğini de getirebilirler.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir esneklik söz konusu. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız mevcut. Oturduğunuz mekanı değiştirme veya yenileme söz konusu olacak. Etki altında kalmak istemiyor ve hiç kimsenin fikrini almaya yanaşmıyorsunuz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı olaylar ya da durumlarla ilgili gerçekler açığa çıkmaya başlayabilir.

Her ne kadar gerçeklerin üzerine gidip Pandora’nın kutusunu açtırmak istemesenizde, en azından görmezden gelmek gibi bir yanlış da yapmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cuma Cumartesi gece geçişinde ufak tefek gerimler veya huzursuzluklar yaşanmış olsa da, akabinde oluşan olumlu olaylar ve pozitif duygu akışı tüm güne yayılabilir. Tam olarak işlerin halledilmesi veya kararlılıkla ilerlenmesi çok kolay olmasa da, kararsızlıklara veya belirsizlikler, iniş çıkışlı bir seyir izleyen ilişkilere rağmen olumlu bir akışta olabiliriz. Akşam saatlerinde ise, enejimiz yükseliyor ve kendimizi daha net ifade etme şansı bulmaya başlıyoruz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hedeflerinize ulaşmak için çok çaba sarf edebilirsiniz. Yine de işler istediğiniz gibi akmayabilir. Gündelik evrak işlerinizi bitirmeniz için uygun zamanlar içindesiniz. Üstlerinizle iletişiminizde dikkatli olmanızda fayda var. Ani tepkiler tartışmalara neden olabilir. Yeni sorumluluklar almak için çokta acele etmeyin.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Auranız yüksek olması sizi ilgi odağı hale getirecek. Kaybetme riskine rağmen kazanmak adına elinizden gelen her konuda cesur olun.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerinden itibaren iş hayatınızda sizi son derece keyiflendirecek haberler alabilir ve iyi bir iletişim geliştirebilir, seyahate çıkabilir, seminerler, eğitimlerden faydalanabilir, günlük yaşamınızda görüşmelere ve etkinliklere yer ayırarak, sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirebilir, görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün göz önünde olacağınız yerlerde veya kalabalıklar arasında kendinizi rahat hissedeceksiniz. Çalışıyorsanız, işinize istediğiniz gibi kanalize olmayı başaracaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı biraz daha anlayışlı olmaya çalışmanızda fayda var.