Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

27.05.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Ruhsal bazı gerilimler yaşamaya eğilimli olacağınız bir gündesiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve duygularınız iniş çıkışlı bir periyot izleyebilir. Duygusallığa karşı bir isteksizlik olabilir. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal bir sorunu çevrenize yansıtmanız mümkündür Kendinizi ve düşünceleriniz anlatmakta zorlanabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.

Aşk:

Aşk yaşamınızda daha çok iç dünyanıza döneceğiniz ve duygularınızı kendinize saklamayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda çeşitli uyumsuzluklar gündeme gelebilir ve canınızın sıkılmasına yol açabilir. Duygusal olarak oldukça hassas olacaksınız ve küçük sorunları bile gözünüzde büyütebilirsiniz. Bazı isteksilikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz kişiyi ihmal edebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmayın.

İş:

İş yaşamınızda bazı ihmalkarlıklar içine girebileceğiniz ve sorunlarınızın çözümünü zamana bırakmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Daha çok bireysel çalışmalara eğilimli olacaksınız ve yeni aktivitelerde bulunmaktan kaçınacaksınız. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. . Karar vermekte ve girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Para:

Maddi konularda küçük bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu sorunların üzerine gitmek yerine çözümlerini erteleme eğilimine girebilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Küçük sağlık sorunları ve psikolojik gerilimler yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal bazı konuşmalar yapabilir ve yeni değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.


Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İnsanları motive etmek veya harekete geçirmek için yapacağınız hatırlatmalar ya da yorumlar bu kişileri daha da tepkisiz hale getirebilir ve üzerine söylenen şeyleri hafızalarına kaydederek ileride alyhinize veya yine sizi yavaşlatmak için kullanabilirlerEn iyisi, herşeyi birkaç gün için akışa bırakmak. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geri giden Merkür’ün Mars’la kavuşumu ve Neptün’ün hafta boyu oluşturduğu yanıltıcı açılar, öncesi olan işleri gözden geçirmek, toparlamak, eksikleri tespit etmek veya yaşananlara bağlı olarak eksiklerin farkına varmak için gerekli ortamı oluşturabilir. Daha önce yaşanmış iletişim problemleri varsa onarmak, ilişkileri düzeltmek imkanı doğabilir. Ancak, yeni girişimlerde bulunmak veya yeni kişilerle tanışmak için hiç de uygun bir zaman dilimi olmayacaktır. Bu hafta iletişim problemlerine özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Merkür retrosunun yanı sıra yaşadığımız unutkanlık, dalgınlık ve kararsızlık türünde problemler işlerin iyice karışmasına neden olabilir veya aldatılma riskimizi arttırabilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşk hayatınız gündeminizi meşgul edebilir. Uğraştığınız işler için daha rahat risk alacağınız bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız konulara, hobilerinize yönlenebilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Spekülatif konulara karşı dikkatli olun.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

19 Mayıs'tan sonra Merkür İkizler burcunda geri gidecek. Masraflarınızı kontrol altında tutmalı ve bütçenizi dengelemelisiniz. Plüton ay borunca retroda. Unuttuğunuz gayrimenkulle ilgili sorunları ortaya çıkaracak. Zıt burç Yay'da Satürn geri hareketine devam ediyor. Sorumluluk duygumuz bizi yorsa da, görevlerimizden kaçış yok. Uzun süren hukuk davalarımız bizi yorabilir. Eski dostlarla karşılaşma... 2015/05/05

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.