Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

27.05.2016 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Parasal konulara yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. Eskiden girişimde bulunduğunuz konular ile ilgili yeni gelişmeler olduğunu öğrenebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile ilgili haberler alabilirsiniz. Bu arada ısrarcı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında korkularınız ile başa çıkabilirsiniz  ve sabırlı davranabilirsiniz. Ancak ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizin gerilimini çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. İyimser olanlar kazanacak...

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bu dönemde şans sizi oldukça çok destekleyecektir. Elbette her işinizi şansa bırakmayın ama bazı konularda risk almanız gerekiyorsa da bundan eskisi kadar çok çekinmeyin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Çalışma şeklinizi değiştirmeyi düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Yeni bir çalışma sistemi belirlerseniz, geçiş sürecinde zorlanabilirsiniz ancak ilerideki günlerde daha etkin olmaya başladığınızı göreceksiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı engellenmiş hissedebilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için zaman yaratmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda bürokratik kısıtlamalar olabilir. Güçlü kişilerden destek almak isteyebilirsiniz. Gün içinde hareketlendirmek istediğiniz işlerde ani değişiklikler olabilir. Olayları sakince değerlendirmenizde fayda var.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kutsal Kadın... Çevrenize ışık saçıyor ve enerji veriyorsunuz. İşinizde söz hakkınızı kullanacaksınız. Başarılarınız devam edecek.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda ve çocuklarınızla iletişiminizde geçici olarak problemlerle karşılaşabilir, arkadaş çevrenizle güç mücadeleleri yaşayabilirsiniz. Bu geçici etki altında kişilere daha anlayışlı olmak, varolan enerjinin farkında olarak sabırlı davranmak ve enerjinizi sevgi ekseninde tutmak faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yabancılarla yapılacak işler, hukuk, eğitim, medya ve seyahat alanlarınızda sıkıntılar oluşabilir. Bu durum başkalarının sorumluluklarına çok fazla eğilmenizden kaynaklı olabilir.