Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve meydana gelen olaylar sizi değiştirmek için zorluyor olabilir. Özellikle marjinal kişiler ve daha önce hiç ilgi duymadığınız konular şimdi dikkatinizi çekecek. Sürprizlerden uzak durmak isteseniz bile ani değişikliklerin sizi bulduğu bir dönemdesiniz. Ortaya çıkan karışıklıklardan etkilenebilirsiniz fakat sezgilerinize güvenin ve olaylara daha farklı açılardan bakmak için gayret gösterin. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sosyal ortamlara dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyalleşmek size büyük keyif verecektir ancak büyük harcamalar da yaptırabilir. Bütçenizi göz önünde tutun ve tutumlu olmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir kredi veya borç ile ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Süreci baştan gözden geçirip belirsizliğe neden olan noktayı bulmanız mümkündür. Bundan sonra çözüm kolay gelecektir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerliyor. Bugün, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Eğitiminizle ilgili statü isteği içinde olmalısınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, felsefi yaklaşımlarınız olacaktır. Küçük seyahat planları yapacaksınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlginizi çekebilecek tekliflere açık günlerdesiniz. Sürpriz teklif, öneri ve davetlere uygun planlar yapabilir ya da girişimlerde bulunabilirsiniz.

Ancak, teklifler ilginizi çekmiyorsa’’hayır’’ demekten çekinmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal paylaşımlar içinde olmak için güzel bir gün. Aynı zamanda gelecek yönünde değişik fikirler edinebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş yaşamınızla ilgili olarak memnuniyet duyabilirsiniz. Bu sizi olumlu motive edecektir. Rehavete kapılma eğilimine karşı koymanız da gerekebilir.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte ikili ilişkiler, dostluk ve ortaklık alanınız canlanırken, bu dönemde bir çoğunuz evlilik kararı alabilir, hayatınızda aşk duygusunu daha yoğun olarak hissedebilir ve Merkür retrosunun bitimine de üç gün kalmışken, yeni insanlarla tanışarak 1 temmuz itibariyle yepyeni bir aşka yelken açabilirsiniz. İkili ilişkilerinizin özellikle vurgulandığı bu dönemde, geçmiş ilişkilerinize dönme fırsatınız da olacak. Sizin için olumlu haberleri, teklifleri ve ilişkilerdeki mutluluğu anlatan bu yeni ay zamanında etkin olan Uranüs Mars karşıtı, iş hayatınızda ve aile içinde ani problemlere sebep olabileceği gibi, eğer uzun zamandır devam eden problemli bir ilişkiniz varsa, ani sonlanmalara, ayrıklara ve bitişlere de sebep olabilecektir

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal ortamlarınızda ortaklaşa adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olacak, sevdiğiniz insana anlayışla yaklaşacaksınız. Problemlerinizin üzerine gitmek için harika bir gün. Dış ortamlarda bulunmak size iyi gelebilir. Sinemaya ya da konsere gidebilirsiniz.