Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

27.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz kişiler ile karşılaşmak sizi heyecanlandırabilir. Bu arada görmek istemediğiniz bazı kişiler karşınıza çıkabilir ve duygularınız derinleşebilir. Meydana gelen bazı olaylar isteklerinizin değişmesine neden olabilir. Hatta radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Bu arada hayal gücünüzün yükseldiği bir dönem ve içinizden yükselen sese kulak vermelisiniz. Üstelik hayallerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Bu arada akıl yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz başarılı olacaksınız. Hanım arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve sevdiğinizi zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Aile ile ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. İletişim kabiliyetiniz artabilir; yanlış anlaşılmalardan korkmayın. Fikirlerinizi, beklentilerinizi rahatlıkla aktarabilir ve çözümler üzerinde tartışabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İleriki günlerde, iş ortamında veya bazı görüşmelerde fikir ayrılıkları doğmaya başlayabilir. Soğukkanlı olursanız, tartışma çıkmadan önce bir orta yol bulmayı, böylece de çözümsüzlükten kaçınmayı başaracaksınız.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Enerjinizin yüksek olduğu bugün, her konuda dikkatli olmak zorundasınız. Olayları akışına bırakmak yerine takip etmekten karlı çıkacaksınız. Atılımlarınızı arka arkaya gerçekleştireceğiniz özel günlerden birindesiniz. Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla, bütçenizi yeniden dengelemelisiniz. Sosyal yaşantınızda oldukça ilgi çekeceğiniz bir gün.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sağa sola ültimatomlarda bulunarak istediğiniz sonuçları alabileceğinizi sanıyorsanız, bugün, ‘’imkansız’’ diyebilirim ’ce. Dolayısıyla, önemli konuları konuşmak için başka bir gün seçmek veya mutlaka konuşulması gerekiyorsa, kelimeleri dikkatli seçm

…

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sabah saatlerindeki bulanık fikirleriniz hata yapmanızı kolaylaştırabilir. Bilemediğiniz konulardan dolayı kayıplar yapacağınız zamanlar olabilir. Kabullenme içine girerseniz kontrolünüzü kaybetmeden üstesinden gelebilirsiniz. Sizi hapseden kontrol dışı olaylar gündeminizi etkileyebilir. Akışta kalın.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün parlak bir gün. Hayatınızda yenilik ve heyecan var. Bu durum sizi çok mutlu ediyor. Koşuşturmalara bayılıyorsunuz. Yorulsanız da eğlenmeyi beceriyorsunuz. Tek sorununuz baş ağrınız.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konularda risk almamalı, alım satım işlerinizi mümkünse ertelemeyi tercih etmelisiniz. Bu süreçte arkadaş çevrenizle ilişkilerinizde problemlere açık bir zamandan geçmektesiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile hayatınızdaki ani ve farklı olayları yeniden gözden geçireceğiniz ve buna göre sağlam kararlar alabileceğiniz bir dönem içindesiniz. Değişmesi gerekenler bu süreçte tamamlanmalı. Hatalarınızı tekrarlamayın.25 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUBugün itibarıyla Venüs, eğitim, seyahat, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Bu alanlarınızdaki ilişkilerinize ve uzakta bulunan akrabalarınızla kontaklarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.24 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUSosyal çevre alanlarınız devrede olabilir. Özellikle, sosyal ortamlarda, davetlerde parasal konularda zorlanmalara dikkat edin. Kolaylıkla aldığınız desteği bugün alamayabilirsiniz.