Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

28.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman. Ayrıca sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatabilir. Gün içinde gelişen olaylar isteklerinizin artmasına neden olabilir ve hırs yapabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve olayları zorlamayın. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde meydana gelen olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olacak. Karşılaştığınız bazı olaylar sizi derinden etkileyebilir.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Kardeşleriniz ve kendinize kardeşiniz kadar yakın gördüğünüz kişilerle iletişiminiz yoğunlaşacaktır. Kendileriyle bir öğle yemeği ve akşam gezisi gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Kardeşleriniz ve kendinize kardeşiniz kadar yakın gördüğünüz kişilerle iletişiminiz yoğunlaşacaktır. Kendileriyle bir öğle yemeği ve akşam gezisi gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlginizi çekebilecek tekliflere açık günlerdesiniz. Sürpriz teklif, öneri ve davetlere uygun planlar yapabilir ya da girişimlerde bulunabilirsiniz.

Ancak, teklifler ilginizi çekmiyorsa’’hayır’’ demekten çekinmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek konusunda biraz daha iyimser olmaya gayret ediniz. Yakın ilişkilerde sabırlı olmak gerek.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Etrafınızın kahramanısınız adeta. Sizden yardım isteyen insanları kıyıp da geri çeviremiyorsunuz Hatta sırf bu yüzden kendi istekleriniz bile geri planda kalıyor.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde pozitif etkiler aldığınız, özellikle öğleden sonraki zaman diliminde yeni tekliflere ve davetlere açık bir enerji sergilediğiniz, partneriniz ve yakın dostlarınızla keyifli zaman geçirip, görüşmelerinizden fayda elde edebileceğiniz bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda iyi organize olabileceksiniz. Sosyal çevrenizin sorumlulukları size yeni anlaşmaların, yeni girişilecek işlerin kapısını açabilir. Arkadaşlarınızla olan duygusal ilişkilerinizde biraz içtenlik yeterli olacaktır.