Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

29.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz kişiler ile karşılaşmak sizi heyecanlandırabilir. Bu arada görmek istemediğiniz bazı kişiler karşınıza çıkabilir ve duygularınız derinleşebilir. Meydana gelen bazı olaylar isteklerinizin değişmesine neden olabilir. Hatta radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Bu arada hayal gücünüzün yükseldiği bir dönem ve içinizden yükselen sese kulak vermelisiniz. Üstelik hayallerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Bu arada akıl yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz başarılı olacaksınız. Hanım arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve sevdiğinizi zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün, yakın çevrenizle fikir alışverişlerinde bulunabilir, kendinize çok yakın görmediğiniz insanlar hakkında haberler alabilirsiniz. Bu haberler bir şekilde sizi de ilgilendirebilir. Tepki vermeden önce bir süre bekleyin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Hareketli bir gün geçirmeniz mümkündür. İletişim ve haberleşme trafiği artarak devam edebilir. İleriki günler için iş gezilerinin de gündeme gelmesi, günün başlıca konuları arasında yer alırsa şaşırmayın.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kişisel enerjinizi evinize ayıracaksınız. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz. Bazıları da; gruplaşmalar yaşayarak, gerilimli ve huzursuz bir ortam içine düşebilirler. Sağlığınızla ilgili problem yaşamak istemiyorsanız; dinlenmek için kendinize zaman ayırın. Metabolizmanızı yoracak yiyeceklerden uzak kalın.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki pek çok insan olumsuz deneyim yaşıyor dahi olsa, siz kendi adınıza yapacağınız işlerde doğru yolda gidiyorsunuz.

Faydalı yol ve yöntemler kullanıyorsunuz, diğerlerinin başarısızlıklarının sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz konularda kayıplar yaşayabilirsiniz. Gizli kalan konular tekrar gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. İlerleyen saatlerde daha akıcı koşullar söz konusu. Birlikte olduğunuz kişiyle olmak sizi rahatlatabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizden bir şeyler gizlendiği kanısındasınız. Kendinizden emin olduğunuz sürece böyle yersiz düşüncelerin sizi esir almasına izin vermemelisiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca partneriniz veya eşinizle romantik zaman geçirmek için fırsatlarınız varken, varolan ilişkilerinizdeki sorunları giderebilirsiniz. Finansal işlerinizi tamamlayabileceğiniz, aile büyüklerinizle görüşmelerden keyif alabileceğiniz pozitif bir gündesiniz

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda veya ortaklaşa parasal konularda, planlarınızın dışına çıkıldığında kolay tepkiler verebilirsiniz. Gece saatlerinde kendi isteklerinizi yapmak önem kazanacak.