Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

30.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Yemek alışkanlıklarınızı değiştirip enerjinizi yükseltecek bir kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz. Kendinizi daha sakin hissedecek ve son günlerde yaşadıklarınız üzerine düşüneceksiniz. Hazırlıklı olmadığınız gelişmeler size köklü değişiklikler yapmaya zorlamış olabilir. Hem kendinizi ve yeteneklerinizi, hem de çevrenizdeki kişilerin iç dünyasını incelerken fazla derinleşmeyin. Güçlü kişilerden etkilenebilirsiniz fakat harekete geçmeden önce iyi araştırın. Bilinmeyen konular size çekici gelebilir.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamda yapmakta olduğunuz harcamaların üzerine eğilebileceğiniz bir gündesiniz. Bazı harcama kalemlerini bütçenizden çıkarma kararı almanız veya miktarları azaltmayı düşünmeniz gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir kredi veya borç ile ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Süreci baştan gözden geçirip belirsizliğe neden olan noktayı bulmanız mümkündür. Bundan sonra çözüm kolay gelecektir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Başlangıçlar yapmak içim uygun bir dönem olmasına rağmen, çevrenize ders verici niteliğinde davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi yanlış yorumlanmasına izin vermeden saydam bir şekilde ifade etmelisiniz. Amaçsız yaşamaktan hoşlanmadığınız için, sürekli arayış içinde olmanız son derece normal bir oluşum.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkilerinizi farklı açılardan sorgulayabilirsiniz.

Belli yapısal değişiklikler yapılması gerekiyorsa, ne gerekiyorsa yapmanın zamanıdır. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. Ýlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. Ýlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarımızla ilgili planlamalar yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Uğraştığınız konularda kişisel yeteneklerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız desteklerle ilerlemeniz daha rahat olabilir. Öğle saatlerindeki iletişim problemlerine dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde yeni fırsatlar çıkabilir

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kadın... Bugünlerde karşı cinsle anlaşmanız olacak. Bunda en önemli konu ise devlet işleri. Ferah bir gün geçireceğiniz belirgin.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konularda muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, toplu paralar, alım satım gibi işlerinizde şanslı olduğunuz bir zamanda iken, bu süreçte ilişkilerinizde romantik yeni başlangıçlar yapabilir, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Devam eden ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, kararlarınızda mantığınızdan yardım alabilirsiniz. Özel hayatınızda yapacağınız konuşmalar hayatınız adına sizi destekliyor. İş konularında daha mantıklı olmaya özen gösterin.