Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

30.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz kişiler ile karşılaşmak sizi heyecanlandırabilir. Bu arada görmek istemediğiniz bazı kişiler karşınıza çıkabilir ve duygularınız derinleşebilir. Meydana gelen bazı olaylar isteklerinizin değişmesine neden olabilir. Hatta radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Bu arada hayal gücünüzün yükseldiği bir dönem ve içinizden yükselen sese kulak vermelisiniz. Üstelik hayallerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Bu arada akıl yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz başarılı olacaksınız. Hanım arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve sevdiğinizi zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün, ortamlarınıza daha uyumlu bir hava getirmenizi sağlayacak bir dönemin ilk günü olabilir. Yakın ilişkileriniz konusunda daha hassas ve ilgili bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. İletişimleriniz tatmin edici olacaktır.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün sakin kafayla düşünmek istediğiniz, iş hayatıyla alakalı konular olabilir. Ancak zihninizdeki hareketlilik nedeniyle odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Yeni fikirler hızla aklınıza doluyor olabilirler.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Pozitif duygular içindesiniz.. Partneriniz ve arkadaşlarınızla ortak bir gezi planı yapabilirsiniz. Özgürlüğünüzü destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Bireysel davranışlarınızın sizi engellemediğini görecek ve ilişkilerinize yeni bir yön vereceksiniz. Bugün toplumsal enerjinizi ortaya koymaktan yanasınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hangi konuda ilerlemek veya hangi konuları toparlamak istiyorsanız, dışarıdan yardım beklemek yerine kendi kendinize harekete geçmenizde fayda var.

Zira, sizdeki yetenek ve çalışkanlık zaten çok az kişide vardır. Yaratıcılığınız yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel hassasiyetleriniz ön plana çıkabilir. Öğle saatlerinde keyfinizi kaçıracak olaylardan uzak durmalısınız. İkili ilişkilerinizde çatışmalar ve kopmalar olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için çaba içinde olabilirsiniz. Bedeninizle ilgili konulara da dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Şüphe... Partneriniz sizi seviyor ancak yakın arkadaşlarınıza güvenmiyorsunuz. Arkanızdan iş çevirdiklerini düşünüyorsunuz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yayınlanmadı.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İstekleriniz ve tercihleriniz ön planda olacak. Aşk hayatınızda duygusal anlamda besleneceğiniz bugün, sorumluluklarınız sizi fazlasıyla bunaltabilir.