Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

02.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugünlerde ikili görüşmelerin önemi olabilir. Bu görüşmelerde inisiyatifi belirleyen konularla ilgili özel hazırlıklar gerekebilir. İletişim sorunu yaşayabileceğiniz şeklinde endişeler taşıdığınız kişiler sizi biraz şaşırtacak gibi. Özlem çektiğiniz bir konuda yeni duyumlar sevinçleri ve bu sevinçlerin yanında akılda hiç olmayan yeni planları getirebilir.

Aşk:

Gizliliğini gerekli gördüğünüz ilişkinizde, partneriniz oldukça inciniyor. Gerekçelerinizi yeniden gözden geçirin. Önümüzdeki günlerde ortak yaşayacağınız büyük sevinçler var.

İş:

Bir arkadaş ilişkinizde yaşadığınız hayal kırıklıkları çok belirleyici değil, işleri yeniden yoluna koyacaksınız. Tahsilat konularındaki tıkanmalar kısa vadede sizi dara sokmayacak, ama ısrarcı davranmanızda yarar var.

Para:

Beklenmedik para çıkışları olabilir, bütçenizi denk tutmanız gerekiyor. Borç ve alacak konularında size yönelik sitemleri önemsemelisiniz. Bu tavır önemli ilişkileri ayakta tutacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı sorunların çözümünü zamana bırakmanızda yarar var.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz..Dengeler sizin için çok önemli. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz. Yorulmaktan korkmamanız size farklı yapıyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle(komşu, akraba, kardeş, kuzen v.b) ilişkileriniz, bir an da sıklıkla gündeminizde yer alabilir. Bu kişilerin problemleriyle ilgilenmeniz gerekebilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yakın çevrenizdekilerle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışmaların ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlar var. Gün ortasında kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Kulağınıza yeni haberler gelebilir. Akşam saatlerinde sosyal konulara yönelebilirsiniz. Fikirlerinizi daha güçlü savunabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aklınız, çevrenizdeki kişilerin yapmanızı beklediği işlerle ilgili düşüncelerle dolu olabilir. Gelecek için yaptığınız planları gözden geçirin.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon, seminerler, toplantılar ve arkadaş çevrenizle düzenlenen eğlenceli etkinliklerde yer alabilir, bulunduğunuz her ortamda enerjinizle dikkat çekebilir, yeni bir kişi ile tanışabilir ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün ve önümüzdeki birkaç gün boyunca yakın çevre ilişkileriniz gündeminizin ilk sırasına yerleşebilir. Hassaslıklara açık olacaksınız. İhmal ettiğiniz insanlarla arayı kapatmalısınız.