Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

03.04.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Güne gerilimli duygular ile başlayabilirsiniz. Özellikle parasal konulara yönelik kayıplar, kazançlar ve beklediğiniz gelişmelerin farklı yönde olması sizi rahatsız edebilir ve gerilim hissedebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek size zor gelebilir fakat istekleriniz ile ilgili duygularınız giderek yoğunlaşabilir. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve dostlarınızın desteğini alacaksınız ve böylece geriliminizi dengelemeyi başaracaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizin itici gücünüz olabileceği bir gündesiniz. Hangi konunun üzerine gitmek isterseniz isteyin, etrafınızdaki insanların yoğun desteğini arkanıza alabilirsiniz. Bu şartları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Uzun görüşmelerin ön plana çıkabileceği bir döneme gireceksiniz. İletişimin açık olmasından faydalanıp konuşmayı sonraya bıraktığınız konuları da gündeme taşıyabilir, birçok alanda ilerleyeceğiniz yolu çizebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendiniz için güzel şeyler yapabileceğiniz, dışadönük bir gündesiniz. Yolculuklar ve hareket gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal olduğunuzu fark edenler sizden faydalanmak isteyebilir. Bu aralar realist olmaya özen gösterin. Hayallerde kalabilecek şeylere odaklanmayın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınıza veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara yöneleceksiniz. Gün içinde hızlı hareket etmekten kendinizi alamayacaksınız.