Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

03.08.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Ay sizin burcunuzda ilerlemeye devam ediyor ve buna bağlı olarak duygularınız da hareketli... Hormonlar davranışlarımızı yönetiyor ve Ay_da vücudumuzdaki bütün sıvıları ve salgıları yönetiyor. Bu nedenle davranışlarımızı denetlemek zor. Fakat Ay gibi hareket halinde olmak rahatlatıcı ve bugün siz de hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle havadar yerlerde bulinmak, cemiyet hayatı, sosyal ve kültürel faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada duygularınızın değişiyor olduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle tutkuyla bağlandığınız şeylere yönelik değiştirici olaylar sarsıcı olabilir fakat bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde haliniz değişecek.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, iyimser olmanızı sağlayacak etkiler almanız mümkündür. Ancak; bazı konular üzerinde düşünürken hoşunuza gitmeyen noktalara takılıp kalabilirsiniz. Bundan kaçının. Çevrenizden yardım isteyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Her şeyi tüm açılardan ele almaya çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Zihninizi bu kadar yormamalısınız. Derinlemesine incelemeler yapmak elbette iyi ancak nerede durup başka alana geçeceğinizi iyi kararlaştırın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir gün içindesiniz. Fakat, sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız. Bugün, finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Karara varmanız veya seçim yapmanız gereken konularda en yararlı alternatifi bulmanızı sağlayacak bilgiler beklenmedik şekilde elinize geçebilir ya da alışılmadık türde bilgiler edinebilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızı işe dahil etmek için motivasyon arttırıcı fikirler geliştirebilirsiniz. İş hayatınızda hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha cesaretli hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda yenilgiye uğrayabilirsiniz. Bunu kabullenmeniz gerekiyor. O sizi sevmiyor yakın bir tarihte de sevecek gibi görünmüyor. Ama üzülmeyin iş hayatınızda başarı sizinle olacak.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sizi heyecanlandıracak gelişmeleri iyi değerlendirin. Ev ve aile alanlarınızda uzun zamandır yaşadığınız olumsuzluklar geride kalmaya başlıyor. Parasal konulardaki sorumluluklarınızı 15 Eylül’e kadar gözden geçirmelisiniz.1 AĞUSTOS 2015 TERAZİ BURCU YORUMUAşk hayatınızda veya eğlenceli yer ve ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Partnerinizden alacağınız destekle kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarda keyfiniz aşağıya çekilebilir.31 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUVereceğiniz kararlar arkadaşlarınızın hoşuna gitmeyebilir. Aşk karşınıza sosyal ortamlarda çıkabilir ya da gezgin olmanız sevdiğiniz kişiyle bazı gerilimler yaşamanıza neden olabilir.